Skip to content

Lēti lidojumi no Rīgas uz Deli, Indiju – no €332 (uz Goa no €444)

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Tev tas neko nekā neietekmē - cena paliek tāda pati.


Kad lietus sezona ir jau aiz muguras, bet ziema vēl nav atnākusi – ir laiks braukt uz Indiju. Lai arī lielā daļā Indijas ir silti gandrīz vai visu gadu, ja plāno braukt uz Deli un apmeklēt Tadžmahalu, mēs iesakām uz Indiju doties vai nu novembrī vai februārī un martā. Un tieši novembrī tagad ir pieejami lēti lidojumi no Rīgas uz Deli. Konkrētos datumos turp – atpakaļ biļetes ir pieejamas arī par mazāk nekā €350.

Esi gatavs doties uz Indiju?

Lēti lidojumi no Rīgas uz Deli – no €332

Daži piemēri (pērkot pa tiešo no Ukrainian International airlines):

  • Rīga – Deli – Rīga, 3. novembris – 16. novembris, €332;
  • Rīga – Deli – Rīga, 10. novembris – 23. novembris, €334;
  • Rīga – Deli – Rīga, 16. novembris – 30. novembris, €334.

Rīga - Deli - Rīga - Lēti lidojumi no Rīgas uz Deli

Gribi uz pludmali? Brauc uz Goa

Pērc lētu lidojumu no Rīgas uz Deli. Un atsevišķi nopērc lidojumu no Deli uz Goa un atpakaļ – sanāks lēta atpūta pludmalē. Novembra otrā puse ir lielisks laiks, lai dotos uz Goa, jo lietus sezona jau divus mēnešus kā beigusies, bet top tūristu sezona – decembris un janvāris – vēl nav pienākusi. Zemākas cenas un mazāk cilvēku – super.

Vēl viena iespēja – izbrauc “Indijas Zelta Trīsstūri” – Deli – Agra (Tadžmahals) – Džaipūra, un aizšauj uz pludmali uz dažām dienām ceļojuma beigās.

Daži piemēri:

Neder šie datumi? Dodies uz kiwi.com vai spied tepat uz pogas – AVIOBIĻETES – un meklē aviobiļetes tieši sev vajadzīgajos datumos. Kiwi.com ir aviobiļešu meklētājs, kas salīdzina cenas dažādās mājas lapās. Kopš 2018. gada mēs paši to izmantojam, kad meklējam biļetes saviem ceļojumiem. Tas ir ērts, ātrs un pārskatāms.

Kad atrodi to, kas der, salīdzini cenu ar to, kas ir atrodams aviokompānijas mājas lapā – reti, bet gadās, ka tā ir lētāk (tā kā šajā reizē ar šiem piemēriem), un pērc nost labāko!

Kādu viesnīcu izvēlēties?

Mūsu viesnīcu rekomendācijas:

Vai tev vajag vīzu uz Indiju?

Jā, vajag. Vairāk par Indijas vīzu lasi šeit.

Esi atradis vēl labāku biļešu piedāvājumu? Dalies ar citiem šī raksta komentāros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.