Skip to content

Par mums

“Latvieši Ceļo” sākās kā Facebook grupa ceļotājiem no Latvijas.

Šo grupu mēs – Kaspars un Una – izveidojām 2014. gadā, kad paši vēl tikai nesen bijām sākuši aktīvi ceļot. Bijām dalībnieki vairākās starptautiskās ceļotāju Facebook grupās, un tai pat laikā redzējām, ka latviešu valodā par ceļošanu necik daudz informācijas nav, kā arī nav vienas vietas, kur par to parunāt. Šobrīd “Latvieši Ceļo” ir viena no lielākajām šāda tipa grupām Latvijā.

Mūsu mērķis ir uzturēt to kā kvalitatīvāko ceļotāju forumu Facebook.

Paralēli tam 2018. gada sākumā ir izveidots blogs LatviesiCelo.lv. Tajā vienkopus atrodama visa veida praktiska informācija par ceļošanu. Mēs gribam palīdzēt tev sagatavoties tavam nākamajam ceļojumam.

Meklējot iedvesmu ceļojumam, seko “Latvieši Ceļo” Instagram!

Latvieši Ceļo veidotāji – Kaspars un Una

Kaspars un Una
2023. gada janvāris – Vientiane, Laosa

Savā pirmajā ārzemju ceļojumā – uz Portugāli – mēs devāmies 2012. gadā.

Un ar pirmo ceļojumu arī pietika, lai mēs saprastu, ka ceļošana tas ir kaut kas mums. Mēs gribējām ceļot vairāk. Vienu gadu vēlāk ar pavisam nelieliem iekrājumiem mēs devāmies uz Indiju, lai tur 5 mēnešu laikā ar velosipēdiem šķērsotu visu valsti. Kopš šī ceļojuma, atrodot dažādus veidus kā to finansēt, mēs ārzemēs esam pavadījuši krietnu daļu sava laika.

Aptuveni gadu kopumā mēs esam strādājuši kā brīvprātīgie ārzemēs.

Šobrīd mēs strādājam attālināti, kā digitālā mārketinga speciālisti.

Mēs varam palīdzēt tev sasniegt klientus internetā ar vai bez reklāmām.

Un… tai pat laikā mēs arī turpinām ceļot. Mums ir vēl vairāki blogi angļu valodā – piemēram, Make Adventure Happen un Connecting Flights Guide, un Youtube konts.

Uzzini vairāk par mums:

  1. Intervija podkāstā “Dullā Daukas gēns”
  2. Intervija Santa.lv
  3. Kurzemes Radio
  4. Intervija GoTrip.lv

Sadarbības partneriem

Mēs esam atvērti sadarbībai (jo īpaši ilgtermiņa).

Mūsu mērķis ar visām sadarbībām ir, lai tas būtu vērtīgi gan jums, gan arī mums. Tāpēc bezmaksas barteriem visdrīzāk teiksim nē. Un tieši tāpēc saistošākās mums ir tieši ilgtermiņa sadarbības – būsim godīgi, 1-2 ieraksti Facebook vai Instagram, vai 1-2 reklāmas raksti, jūsu biznesam visdrīzāk nekā nepalīdzēs. Mēs piedāvājam individuāli pielāgotas reklāmas iespējas.

Te ir mūsu kontakti.

REKLĀMA

LATVIEŠI CEĻO