Ja ir jautājumi, raksti mums e-pastu!
latviesicelo@gmail.com

Par mums

Noderīgi padomi un ieteikumi latviešu ceļotājiem

“Latvieši Ceļo” sākās kā Facebook grupa ceļotājiem no Latvijas. Šo grupu mēs – Kaspars un Una – izveidojām 2014. gadā, kad paši vēl tikai nesen bijām sākuši aktīvi ceļot. Bijām dalībnieki vairākās starptautiskās ceļotāju Facebook grupās, un tai pat laikā redzējām, ka latviešu valodā par ceļošanu necik daudz informācijas nav, kā arī nav vienas vietas, kur par to parunāt.

Šobrīd “Latvieši Ceļo” ir viena no lielākajām šāda tipa grupām Latvijā. Un mūsu mērķis ir uzturēt to kā kvalitatīvāko ceļotāju forumu Facebook.

Paralēli tam 2018. gada sākumā ir izveidots blogs LatviesiCelo.lv, kurš jau no sākuma tiek veidots ar mērķi būt par labāko interneta resursu latviešu valodā, kurā vienkopus atrodama visa veida praktiska informācija par ceļošanu. Mēs gribam palīdzēt tev sagatavoties tavam nākamajam ceļojumam.

Meklējot iedvesmu ceļojumam, seko “Latvieši Ceļo” Instagram profilam!

Latvieši ceļo veidotāji

Kaspars un Una - pie Tadžmahala Indijā

Kaspars un Una. Savā pirmajā ārzemju ceļojumā – uz Portugāli – mēs devāmies 2012. gadā. Un ar pirmo ceļojumu arī pietika, lai mēs saprastu, ka ceļošana tas ir kaut kas mums. Mēs gribējām ceļot vairāk. Vienu gadu vēlāk ar pavisam nelieliem iekrājumiem mēs devāmies uz Indiju, lai tur 5 mēnešu laikā ar velosipēdiem šķērsotu visu valsti.

Kopš šī ceļojuma, atrodot dažādus veidus kā to finansēt, mēs ārzemēs esam pavadījuši krietnu daļu sava laika.

Aptuveni gadu kopumā mēs esam strādājuši kā brīvprātīgie ārzemēs.

Savukārt šobrīd ienākumus gūstam jau ar savām zināšanām par ceļošanu, gan no sava bloga WeAreFromLatvia.com, gan arī sadarbojoties ar ceļojumu kompānijām.

Ja tev ir kāda ideja kā mēs varētu sadarboties, raksti mums!