+37122817228
latviesicelo@gmail.com

Saistību atruna un sīkdatņu izmantošana

Noderīgi padomi un ieteikumi latviešu ceļotājiem

latviesicelo.lv interneta vietnē publicētajai informācijai ir tikai informatīvs raksturs. Vietnes īpašnieki nav atbildīgi par vietnē izvietotās informācijas precizitāti, publicēto saišu kvalitāti, kā arī nenes nekāda veida atbildību par sekām, kas radušās izmantojot latviesicelo.lv publicēto informāciju.

Interneta vietnē pieejamās informācijas izmantošana nenodibina nekāda veida juridiskās saistības starp “Latvieši Ceļo” un vietnes apmeklētājiem.

Sīkdatņu izmatošana latviesicelo.lv

Izmantojot latviesicelo.lv, tu piekrīti sīkdatņu (angļu valodā “cookies”) izmantošanai.

latviesicelo.lv lieto sīkdatnes ar mērķi uzlabot interneta vietnes lietošanas pieredzi, kā arī analītiskos nolūkos, lai ar Google Analytics palīdzību sekotu līdzi vietnes lietotāju skaitam, lietošanas paradumiem, izmantotajām ierīcēm un tādiem demogrāfiskajiem datiem kā atrašanās vieta.

Lai izslēgtu sīkdatņu lietošanu šajā vietnē (vai arī vēl citām interneta vietnēm), dodies uz sava interneta pārlūka iestatījumiem un izvēlies attiecīgo iespēju.

Saites uz citām interneta vietnēm

Šajā vietnē ir atsauces uz latviesicelo.lv sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm, tu veiksi pirkumu vai rezervēsi, piemēram, viesnīcu, latviesicelo.lv īpašnieki iespējams nopelnīs komisijas naudu.

latviesicelo.lv īpašnieki nav atbildīgi par ārējo saišu kvalitāti. Tās var nedarboties vai arī darboties nepilnīgi, kā arī informācija var būt mainīta.

Ja pamani, ka kāda saite nedarbojas, atrodi tādu, kurai, tavuprāt, nevajadzētu būt publicētai šajā vietnē vai arī ieraugi kādas neprecizitātes vietnes saturā – raksti latviesicelo@gmail.com.

shares