Ja ir jautājumi, raksti mums e-pastu!
latviesicelo@gmail.com

Lēti lidojumi no Rīgas uz Āziju (dažādi galamērķi) – ap €500

Noderīgi padomi un ieteikumi latviešu ceļotājiem

Lēti lidojumi no Rīgas uz Āziju (dažādi galamērķi) – ap €500

Uz vienas no salām Krabi apkārtnē - Labākās budžeta viesnīcas Krabī un Ao Nang

Dalies ar draugiem!

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm Tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Vari būt drošs, ka mēs iesakām tikai tādus pakalpojumu sniedzējus, kam uzticamies.


Ja nākamā gada sākumā tu plāno doties uz Āziju, ir īstais laiks sākt meklēt biļetes. Un tieši tagad ir pieejami ļoti labi piedāvājumi no dažādām aviokompānijām lidojumiem no Rīgas uz Bali, Bangkoku, Hongkongu, Šanhaju un Singapūru. Lai gan ar aviobiļetēm nekad neko līdz galam nevar zināt – to cenas mainās pastāvīgi, un tas, kas tikko maksāja 300 euro, pēc brīža var būt jau 500 euro, taču viens ir skaidrs – aptuveni 500 euro ir laba cena par turp-atpakaļ lidojumu no Rīgas uz visiem šiem galamērķiem.

Ja tavs mērķis ir kāda cita pilsēta, un uz turieni šobrīd nav lētu aviobiļešu, ir vērts padomāt par iespēju biļetes pirkt pa daļām.

Un tādā gadījumā teiksim, ja gribas nokļūt, no Rīgas uz Malaiziju pēc iespējas lētāk, tad paskatīties, cik maksā biļete Rīga – Singapūra – Rīga, un cik atsevišķi Singapūra – Malaizija – Singapūra vajadzīgajos datumos. Jā, tas ir papildus risks, un ir jāierēķina laika rezerve, ja kaut kas nokavējas, taču – tā ir vēl viena iespēja.

Lēti lidojumi no Rīgas uz Āziju – ap €500

Daži piemēri:

Ņem vērā, ka biļešu cenas pastāvīgi mainās. Un tāpēc ir iespējams, ka būsi jau nokavējis akciju.

Leti lidojumi no Rigas uz Aziju

Neder šie datumi? Dodies uz kiwi.com vai spied tepat uz pogas – AVIOBIĻETES – un meklē aviobiļetes tieši sev vajadzīgajos datumos. Kiwi.com ir aviobiļešu meklētājs, kas salīdzina cenas dažādās mājas lapās. Kopš 2018. gada mēs paši to izmantojam, kad meklējam biļetes saviem ceļojumiem. Tas ir ērts, ātrs un pārskatāms.

Kad atrodi to, kas der, salīdzini cenu ar to, kas ir atrodams aviokompānijas mājas lapā – reti, bet gadās, ka tā ir lētāk, un pērc nost!

Kādu viesnīcu izvēlēties?

Mūsu rekomendācijas:

Esi atradis vēl labāku biļešu piedāvājumu? Dalies ar citiem šī raksta komentāros.

Viesnīcas un hosteļi:

BOOKING.COM
Istabas, dzīvokļi, villas ārzemēs:

AIRBNB

Dalies ar draugiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *