Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Bangkokā, Taizemē

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Bangkoka ir Taizemes galvaspilsēta, kā arī valsts pati lielākā pilsēta gan teritorijas, gan arī iedzīvotāju skaita ziņā. Daudziem Bangkoka ir pirmais pieturas punkts ceļojumā uz Taizemi. Un iemesls tam ir gaužām vienkāršs – Bangkokas lidosta ir valsts aktīvākā lidosta un viena no lielākajām lidostām visā Dienvidaustrumāzijas reģionā. Līdz ar to, ja arī lidojuma galamērķis ir teiksim Chiang Mai, Taizemes ziemeļos, vai Krabi, Taizemes dienvidos, visdrīzāk, tomēr, lidojums būs caur Bangkoku.

Ja plāno palikt Bangkokā vismaz uz vienu vai divām dienām (mēs to noteikti iesakām), tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam atlasījuši 10 labākās budžeta viesnīcas Bangkokā.

Atlasot labākās viesnīcas, esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Bangkoku, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!


IESAKĀM: Labākās budžeta viesnīcas Krabī un Ao Nang, Labākās budžeta viesnīcas Chiang Mai, Labākās budžeta viesnīcas Puketā

Labākās budžeta viesnīcas Bangkokā

1. Paragon One Residence

Cena: divvietīgs numurs maksā sākot no 22 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Ja Bangkokā plāno palikt tikai pāris dienas un gribas kaut ko arī apskatīt, Khao San ielas (Khao San Road) apkārtne ir viena no labākajām izvēlēm, kur palikt. Paragon One Residence atrodas tieši šajā rajonā. Šī ir 2 zvaigžņu viesnīca, kurā mēs paši esam palikuši vairākkārt.

Khao San iela ir zināma kā Bangkokas galvenā pulcēšanās vieta individuālajiem ceļotājiem, jo īpaši gados jauniem ceļotājiem. Šis ir tas pilsētas rajons, kur vienā vietā ir nopērkams viss. Un arī cenas visam te ir ļoti demokrātiskas. Šis ir tas pats rajons, kur nakšņoja arī slavenās filmas Pludmale (The Beach) galvenais varonis. Daudzi no pilsētas labākajiem apskates objektiem ir mazāk nekā 3 kilometru attālumā. Vienīgais trūkums ir tāds, ka šajā pilsētas daļā nav metro. Līdz ar to sastrēgumstundu laikā pārvietošanās var būt ļoti lēna.

Lai arī Paragon One Residence viesnīca atrodas tik tuvu aktīvajai un skaļajai Khao San ielai, viesnīcas apkārtne ir klusa un mierīga. Naktī noteikti nebūs problēmu ar troksni.

Visos viesnīcas numuros ir gaisa kondicionētājs un televizors, kā arī ledusskapis un bezmaksas tualetes piederumi.

Viesnīcas pirmajā stāvā ir restorāns, kur ir iespējams nopirkt brokastis un dzērienus.

Rezervēt viesnīcu: Booking.com

2. Thanabhumi

Cena: neliels dzīvoklis 2 personām maksā sākot no 39 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Skaisti un mūsdienīgi dzīvokļi ar lielisku atrašanās vietu, pavisam netālu no Khao San ielas Bangkokas centrālajā daļā. Ir vairāki varianti par dažādām cenām, daži mazāki, citi – lielāki. Visos dzīvokļos ir gaisa kondicionētājs, galds un skapis. Visos dzīvokļos tiek piedāvāti bezmaksas tualetes piederumi un fēns. Brokastis nav iekļautas.

Ir pieejams arī dzīvoklis 1 personai.

Rezervēt viesnīcu: Booking.com

3. Taraplace Hotel Bangkok

Cena: divvietīgs numurs maksā sākot no 41 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Mūsdienīga viesnīca 10 minūšu gājiena attālumā no ceļotāju vidū populārās Khao San Ielas, 2-3 kilometru attālumā no vairākiem populāriem Bangkokas apskates objektiem. Tāpat kā pilnīgi visās pārējās šajā sarakstā pieminētajās viesnīcās tiek nodrošināts bezmaksas WiFi visos numuriņos. Visos numuros ir gaisa kondicionētājs un ledusskapis, vannas istabās – bezmaksas tualetes piederumi.

Brokastis nav iekļautas cenā, taču viesnīcā ir restorāns, kur var paēst, gan brokastis, gan pusdienas un arī vakariņas. Atrast kādu restorānu, lētāku vai dārgāku, Bangkokā nekad nav problēma, arī nakts vidū un jo īpaši tik centrālā vietā kā šī. Šī pilsēta nekad neguļ.

Rezervēt viesnīcu: Booking.com

4. Sunset Residence Pinklao

Cena: studio tipa dzīvokļi 2 personām maksā sākot no 28 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Kur palikt Bangkokā? Ja pilsētā būsi vien uz 1-3 dienām, Khao San ielas (Khao San Road) apkārtne ir viena no labākajām izvēlēm.

Šī viesnīca – dzīvokļu komplekss atrodas aptuveni 2 kilometru attālumā no Khao San ielas, otrā ielas pusē, taču arī šo atrašanās vietu var raksturot kā ļoti labu. Piedāvājumā ir gan nelieli studio tipa dzīvokļi par ļoti labām cenām, gan arī lielāki dzīvokļi. Visi dzīvokļi ir mūsdienīgi iekārtoti un ļoti labā stāvoklī. Visās istabās ir gaisa kondicionētājs un tiek piedāvāti bezmaksas tualetes piederumi, tā kā arī, izvēlēties lētāko variantu, savs šampūns un dušas želeja nebūs vajadzīgi.

Brokastis nav iekļautas.

Rezervēt viesnīcu: Booking.com

5. Hansa Bangkok House

Cena: divvietīgs numurs maksā sākot no 34 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Līdzīgi kā iepriekšējā viesnīca arī Hansa Bangkok House atrodas nedaudz prom no Khao San ielas – aptuveni 15 minūšu gājiena attālumā, otrā upes krastā. Taču tai pat laikā kā ieguvums ir mierīgāka un klusāka apkārtne un ļoti labas kvalitātes istabas par pieejamu cenu. Katrā viesnīcas istabā ir gaisa kondicionētājs, galds un televizors, dažiem numuriņiem ir arī balkons. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Viesnīcai ir dārzs un āra terase.

Rezervē viesnīcu: Booking.com

Pastaigājoties karaļa pils teritorijā - Bangkoka, Taizeme

Pastaigājoties karaļa pils teritorijā (The Grand Palace) – Bangkoka, Taizeme

6. V20 Boutique Hotel

Cena: divvietīgs numurs maksā sākot no 45 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Nedārga, bet mūsdienīga 4 zvaigžņu viesnīca ārpus pilsētas centrālās daļas. Viesnīcai ir visu gadu pieejams āra baseins un sporta zāle. Visos viesnīcas numuros ir gaisa kondicionētājs, drēbju skapis, ledusskapis, tējkanna un TV. Visos numuros ir piedāvāti bezmaksas tualetes piederumi un peldmētelis.

Cenā ir iekļautas arī brokastis viesnīcas restorānā, kur pārējā laikā ir iespējams paēst pusdienas un vakariņās, kā arī atpūsties, malkojot kādu dzērienu. Viesnīcā ir pieejami dažāda veida numuri par dažādām cenām. Skaties, ko izvēlies! Nereti izvēlēties palikt labāka līmeņa istabā ar labāku skatu maksā tikai par 5 eiro dārgāk.

Rezervē viesnīcu: Booking.com

7. BBHouse Khlongtan

Cena: divvietīgs numurs maksā sākot no 18 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Nedārga viesu māja nostāk no centra, bet tai pat laikā netālu no Sukhumvit metro pieturas, kas nozīmē, ka pārvietošanās pa pilsētu būs vienkārša. Visās istabās ir gaisa kondicionētājs, skapis un tiek piedāvāti bezmaksas tualetes piederumi. Istabas ir gaišas. Visu diennakti ir iespējams sazināties ar kādu no viesnīcas administrācijas, lai vajadzības gadijumā lūgtu palīdzību vai uzdotu sev interesējošus jautājumus. Ļoti labs variants par savu cenu.

Brokastis nav iekļautas numura cenā.

Rezervē viesnīcu: Booking.com

8. Naga Residence

Cena: divvietīgs numurs maksā sākot no 28 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Lieliski novērtēta viesnīca ar āra terasi un dārzu. Tāpat kā visās šajā rakstā pieminētajās viesnīcās visos Naga Residence numuros ir pieejams bezmaksas WiFi. Visās istabās ir gaisa kondicionētājs, TV un elektriskā tējkanna. Bezmaksas tualetes piederumi ir pieejami katrā numuriņā. Dažām istabām ir balkons, dīvāns, galds un virtuves piederumi.

Brokastis netiek piedāvātas.

Rezervē viesnīcu: Booking.com

9. LAF Hotel Aree

Cena: divguļamā gulta maksā sākot no 18 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Kopmītņu tipa naktsmītne – hostelis (precīzāk – kapsulu hostelis), kur ir iespējams izvēlēties gan vieguļamo, gan arī divguļamo gultu. Lēti, labi un ļoti mūsdienīgi, ar labu atrašanās vietu. Lieliska izvēle par savu cenu, ja vien tev neuztrauc tas, ka nakšņosi vienā telpā ar vēl citiem ceļotājiem un ka dušas un tualetes ir kopīgas. Katrai gultai ir žalūzijas tipa aizskars, rozete un sava sienas lampa. Katram ir savs aizslēdzams skapis, kur uzglabāt savu somu.

Hostelim ir āra terase.

Cenā ir iekļautas brokastis.

Rezervē viesnīcu: Booking.com

10. Yor Yak Hostel

Cena: divguļamā gulta maksā sākot no 21 EUR.

Pārbaudi aktuālo cenu un lasi atsauksmes: Booking.com

Vērtējums Booking.com:Booking.com

Mūsdienīgs hostelis (kopmītnes tipa naktsmītne) netālu no metro pieturas. Laba izvēle gan ceļojot vienam, gan divatā, jo hostelī ir iespējams dabūt gan vienguļamo, gan arī divguļamo gultu kopējā istabā. Privātumam katrai gultai ir aizkars. Tāpat arī katram ir sava sienas lampa, skapītis bagāžai un rozete. Ļoti laba izvēle, ja gribas lēti un maksimāli labi, un ja neuztrauc tas, ka tualete un dušas tiek dalītas ar citiem.

Vai brokastis būs iekļautas cenā vai nē ir atkarīgs no tā, kā tu pats izvēlēsies. Jebkurā gadījumā par atsevišķu samaksu brokastis ir pieejamas visiem.

Rezervē viesnīcu: Booking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Bangkokā skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.


Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm, tu veiksi pirkumu vai rezervēsi, piemēram, viesnīcu, mēs iespējams nopelnīsim komisijas naudu. Vari būt drošs, ka mēs iesakām tikai tādus pakalpojumu sniedzējus, kuriem paši uzticamies.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *