Skip to content

Kā atrast lētas aviobiļetes? [Pa soļiem]

Thean Hou Temple budistu templis Kualalumpurā, Malaizija

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Kā atrast lētas aviobiļetes? Kur pirkt aviobiļetes?

Kā salīdzināt? Kādu aviokompāniju izvēlēties? Cik aptuveni jāmaksā aviobiļetēm uz vietu, kur tu gribi ceļot? Vai tu nepārmaksā? Gaidīt vai pirkt tagad? Kā darām mēs, plānojot savus ceļojumus? Šie ir daži no jautājumiem, uz kuriem mēs atbildēsim šajā rakstā. Vienas metodes, kas derēs vienmēr un visiem – nav. Taču parasti atrast labāko cenu ir iespējams meklējot, gaidot un salīdzinot cenas.

Lēti lidojumi eksistē, vajag tikai pacietību un nedaudz veiksmi.

Vēl palīdz arī tas, ja tev ir vairākas idejas – vairāki varianti, kur braukt.

Meklē iedvesmu? Te ir Latvieši Ceļo ceļojumu plāni. Vai arī seko @latviesicelo Instagram. Savā profilā esam saglabājuši piedzīvoto no ļoti daudzām valstīm.

Mirleft pludmale
Mirleft pludmale, Maroka

Plānošana un biļešu iegāde. Arī tā ir daļa no ceļojuma. Tai pat laikā, tas var nogurdināt. Lai arī, plānojot ceļojumu, tu jūti patīkamu straukumu, tas viss var radīt arī apjukumu. It īpaši, ja šis būs viens no taviem pirmajiem patstāvīgi plānotajiem ceļojumiem.

Meklē lētas aviobiļetes Kiwi.com

1. Kā atrast lētas aviobiļetes? [ĪSUMĀ]

Kad ir izvēlēts galamērķis:

 1. Apskaties akcijas. Izpēti akciju piedāvājumus lidojumiem uz laiku, kad tu plāno doties ceļā. Ja ir akcija, pērc.
 2. Apskaties biļešu meklētājus. Lieto aviobiļešu meklētājus Kiwi, Momondo un Skyscanner, lai paskatītos, kādas vēl ir iespējas, ko atrod šīs lapas. Varbūt ir kaut kas labāks nekā akcijās (pirmais solis).
 3. Salīdzini atrasto. Salīdzini aviobiļešu cenas vairākos meklētājos.
 4. Ja ir laba cena, negaidi un pērc! Jau pēc 5 minūtēm cena var būt mainījusies. Jau pēc 1-2 dienām, akcija var būt beigusies.

Ja ir laiks pagaidīt (vairāk nekā 2 mēneši) un ja biļete maksā dārgāk nekā mēs gribam, mēs pagaidām. Jo ir iespējams, ka biļetes paliks lētākas. Pēdējos 2 mēnešos ir risks, ka biļetes paliek izteikti dārgākas.

Pirkt pa tiešo no aviokompānijas vai starpnieka?

Ja tāpati biļete par aptuveni tādu pat cenu ir nopērkama pa tiešo no aviokompānijas, pērkam no aviokompānijas. Ja izteikti lētāk pārdod kāds starpnieks, pērkam no šī starpnieka.

Ja galamērķis vēl nav zināms:

 1. Izdomā vairākus variantus. Izlem par labu diviem vai trim galamērķiem.
 2. Vai šis galamērķis tev derēs cenu ziņā? Paskaties, cik lēta / dārga ir nokļūšana no lidostas, transports kopumā un viesnīcas. Lai tu zini, ka šis tev der. Un lai, kad ir lētas aviobiļetes, tu vari pirkt uzreiz.
 3. Vai vajag vīzu? Noskaidro, vai vajag vīzu, un cik viegli un ātri to var iegūt. Cik tā maksā? Uzzini, kādi ir iebraukšanas nosacījumi. Par pēdējo mēs runājam šeit.
 4. Izvēlies valsti. Izvēlamies valsti vai valstis un dari tā kā augstāk pieminētajā plānā.

Ja nav konrkēta galamērķa, vēl varam ieteikt apskatīties akcijas piedāvājumus. Iespējams, kāds piedāvājums uzrunā.

Tālāk par to visu detalizētāk.

Meklē lētas aviobiļetes Kiwi.com
INTERNETS ĀRZEMĒS

Mēs iesakām Airalo internetu (e-SIM)

Tas ir ļoti vienkārši. Uzstādīt Airalo aizņem tikai 1-5 minūtes. Maksāt var ar bankas karti un Apple Pay. Kopš 2021. gada mēs Airalo esam lietojuši 20+ valstīs.

Tas ir ļoti ērti. Tu vari nopirkt internetu ārzemēm, vēl esot mājās, pirms ceļojuma.

Tas ir droši. Tev ir internets jau no pirmajām minūtēm ārzemēs. Tu vari lietot karti. Tu vari sazināties.

Airalo atlaižu kodi: KASPAR694 un UNA8271. Tu saņemsi 3 dolāru atlaidi, un mēs saņemsim 3 dolāru atlaidi. Labi tev, labi mums.

Sākot no

€4

Internets ārzemēs

Taghazout sērfotāju ciems, Maroka
Taghazout sērfotāju ciems, Maroka

2. Kā pašiem atrast un nopirkt lētas aviobiļetes? [PLAŠĀK]

2.1 Izpēti akcijas piedāvājumus

Šis ir pats vieglākais veids, kā nopirkt lētu aviobiļeti.

Ir vairāki ceļojumu blogi, kas ik dienu publicē akciju piedāvājumus un cenu kļūdas biļetes (error fare flight deals). Te ir daži noderīgi blogi, kuros ir vērts ieskatīties, kad plāno ceļojumu:

 • SecretFlying – vienkopus apkopoti lēti lidojumi no Eiropas, Āzijas, Ārfikas, Okeānijas un Amerikām. Ir arī viesnīcu piedāvājumi.
 • Fly4Free – vienkopus apkopoti lēti lidojumi no Eiropas, Āzijas, Austrālijas un ASV. Ir arī viesnīcu piedāvājumi.
 • HolidayPirates – lēti ceļojumi (viesnīca + lidojums) no Lielbritānijas un lēti lidojumi no Lielbritānijas.
 • TravelFree.info – lēti lidojumi no Baltijas un Eiropas. Ir arī viesnīcu piedāvājumi.

Fly4Free un SecretFlying ir forši ar to, ka tajos tiek publicēti lēti lidojumi ne tikai no Eiropas un Baltijas, bet arī no Āzijas, Amerikas, Okeānijas un pat Āfrikas. Ja Tu esi aizbraucis ceļot pa pasauli ar vienvirziena biļeti un vēlies lēti atceļot atpakaļ uz mājām, seko līdzi piedāvājumiem šajos blogos!

Šis ir pirmais, ko mēs darām – izpetām akcijas piedāvājumus.

Blogi, kas publicē akcijas piedāvājumus vairāk būs noderīgi tiem, kas vēl joprojām nav izšķīrušies par galamērķi un ir atvērti interesantiem piedzīvojumiem. Ir ļoti lētas biļetes uz Argentīnu vai Peru? Vienmēr esi gribējis tur aizceļot? Varbūt tagad ir īstais laiks! Tu nekad nezini, kādi būs šie piedāvājumi.

Ijen vulkāna krāteris - Javas sala, Indonēzija
Ijen vulkāna krāteris – Javas sala, Indonēzija

2.2 Lieto aviobiļešu meklētājus

Ja nav akciju, lētas biļetes būs jāmeklē pašiem.

Ja nav akcijas piedāvājumu, izmanto aviobiļešu meklētājus, lai atrastu izdevīgas aviobiļetes. Izmanto meklētājus arī, lai vienkārši salīdzinātu cenas. Vai tā akcija ir tik laba kā tev likās pirms tam? Varbūt ir vēl lētāks variants?

Populārākie no meklētājiem ir:

Mūsu iecienītākie meklētāji ir Skyscanner, Momondo un Kiwi.

Daudz laba ir dzirdēts arī par Matrix (Matrix – ITA Software by Google), bet mēs paši to ikdienā nelietojam. Pamācību, kā lietot Matrix, skaties šeit.

Meklē lētas aviobiļetes Kiwi.com

Kiwi NOMAD

Ja tev der viss, apskaties Kiwi NOMAD.

Šī funkcija noderēs ceļotājiem, kas ir fleksibli un/vai grib viena ceļojuma laikā lidot vairāk nekā uz vienu pilsētu. Tev ir tikai jāizvēlas, no kurienes lidosi, ko gribētu apmeklēt un aptuveni cik ilgi tu gribētu uzturēties katrā no šīm vietām.

Te vari lasīt mūsu Kiwi.com NOMAD aprakstu.

Skyscanner “Cheapest Month”

Ja esi fleksibls, iesakām Skyscanner opciju “Cheapest Month”.

Šī funkcija atrod mēnesi, kad biļetes ir vislētākās. Taču der atcerēties, ka vislētākās biļetes mēdz būt arī nesezonā. Noteikti apskaties, kāds laiks ir tavā galamērķī konkrētajā laikā. Lai nav tā, ka vēlējies braukt sauļoties, bet galamērķī ir lietus, stiprs vējš un viss ir slēgts.

2.3 Skaties, kas ir pārdevējs

Aviobiļešu meklētājos vairākums tirgotāju NAV aviokompānijas.

Tieši tāpēc ir tik liela cenu atšķirība. Tas pats lidojums, tai pat dienā var maksāt 100, 200 un 300 eiro. Klikšķini “Show prices”, lai redzētu, kur var iegādāties konkrētās aviobiļetes un par kādām cenām. Ne vienmēr vislētākā opcija būs pērkot pa tiešo no aviokompānijas. Biežāk vislētākās biļetes pārdod starpnieki.

Pirms iegādāties biļetes, ir vērts palasīt atsauksmes, vai konkrētais starpnieks ir uzticams. Tāpat ir jāņem vērā, ka starpniekiem katram ir sava cenu politika. Tas, savukārt, nozīmē, ka pat jautājuma uzdošana epastā var būt pieejama tikai par maksu.

Pirms iegādāties biļetes, ir vērts palasīt atsauksmes, vai konkrētais starpnieks ir uzticams. Tāpat ir jāņem vērā, ka starpniekiem katram ir sava cenu politika. Tas, savukārt, nozīmē, ka pat jautājuma uzdošana epastā var būt pieejama tikai par maksu.

Ja cenu ziņā atsķirība ir neliela, iesakām pirkt pa tiešo no aviolīnijas.

Šeiha Zaida mošeja, Abū Dabī
Šeiha Zaida mošeja, Abū Dabī

2.4 Salīdzini aviobiļešu cenas

Salīdzini. Salīdzini. Salīdzini. Tas ir svarīgi.

Lai atrastu pēc iespējas lētākās aviobiļetes, salīdzini cenas vairākos aviobiļešu meklētājos. Mēs, meklējot lētas biļetes, vienmēr paskatāmies aviokompānijas piedāvāto cenu. Un tad apskatāmies vēl vismaz šīs trīs lapas – Skyscanner, Momondo, Kiwi.

Lai arī tas var šķist kā lieks apgrūtinājums – iesakām paskatīties to pašu lidojumu arī aviobiļešu meklētāja citas valsts lapā. Pēc pieredzes, piemēram, kayak.de, momondo.de mēdz būt lētāki lidojumi nekā galvenajās lapās (*.com versijās). Atšķirība bieži vien ir neliela (10-20 EUR). Bet, ja pērk biļetes vairākiem cilvēkiem, var sanākt ietaupīt vairāk nekā vienām vakariņām.

2.5 Pieraksties uz jaunumiem

Ja ir laiks gaidīt, pieraksties uz jaunumiem.

Kad biļetes paliks lētākas, tev uz e-pastu tiks izsūtīts paziņojums. Vai arī kad būs akcija. Šādu iespēju piedāvā gan aviobiļešu meklētāji, gan aviokompānijas.

2.6 Vienmēr salīdzini gala cenu

Bagāža? Ēdiens? Kas ir iekļauts vienā un otrā lidojumā?

Salīdzini vismaz nododamās bagāžas cenas.

Ja vēlies ceļot ar nododamo bagāžu, salīdzini tradicionālo aviokompāniju (Lufthansa, Air France) biļešu cenas ar budžeta aviolīniju (Ryanair, Wizzair) aviobiļešu cenām, otrajā gadījumā pieskaitot arī bagāžas izmaksas. Ne vienmēr ceļot ar budžeta aviolīnijām būs lētāk, jo nereti par bagāžu ir jāpiemaksā kā par veselu aviobiļeti.

Stjuartes Singapūras lidostā - Ieteikumi, dodoties pirmajā avioceļojumā

2.7 Ja ir laba cena, negaidi un pērc!

Ja redzi aviobiļeti par ļoti labu cenu vai cenu kļūdu (error fare flights), negaidi un pērc! Lētās biļetes ātri izķer. Un, iespējams, pēc dienas, vai pat pēc stundas tās vairs nebūs.

Reizēm lētās biļetes pazūd pat minūšu laikā. Ja tā tomēr notiek, nemet uzreiz plinti krūmos. Atrodi to pašu reisu no cita datora vai arī paprasi to izdarīt draugam. Iztīri kešatmiņu un meklēšanas vēsturi. Citreiz aviolīnijas rezervēšanas sistēma ar nolūku sāk rādīt augstākas cenas, lai arī lētās biļetes vēl nav izpirktas.

Parasti 2 mēneši pirms lidojuma ir īstais laiks, lai pirktu aviobiļeti.

Labāk nepaļauties uz to, ka vēlāk paliks lētāk. Tā parasti nenotiek.

Kā saprast, vai tā ir laba cena?

Salīdzinot un jautājot citiem, kas ir ceļojuši tajā pat laikā uz to pat galamērķi. Ja esi ilgāku laiku sekojis līdzi kāda lidojuma cenu izmaiņām, arī tev jau būs radusies izpratne, kas ir lēti un kas nepavisam nav.

 
viesnīcas ĀRZEMĒS

Mēs lietojam Booking, Agoda un Airbnb

Mūsu favorīts visā pasaulē? Booking.com. Rezervējam istabas, dzīvokļus, uz dienu, uz nedēļu, uz mēnesi.

Mūsu izvēle Āzijā? Vienmēr salīdzinām cenu arī Agoda.com. Reizēm Agoda ir lētāk. Reizēm kāda viesnīca ir tikai Agoda.

Dzīvokļi ārzemēs? Apskaties airbnb.com.

Sākot no

10

Viesnīcas ārzemēs

3. Ko darīt, ja vēl neesi izlēmis par galamērķi?

Ja galamērķis vēl nav zināms, izlem par labu diviem vai trim galamērķiem.

Izpēti, cik dārgas ir aviobiļetes un viesnīcas. Noskaidro, vai vajag vīzu, un cik viegli un ātri to var iegūt. Izvēlies maciņam draudzīgāko vai interesēm atbilstošāko valsti! Ja vēl nav konrkēta galamērķa, iesakām arī apskatīties akcijas piedāvājumus. Iespējams, ka kāds piedāvājums Tevi uzrunās.

Kad esi izlēmis par labu galamērķim, sāc aviobiļešu meklēšanu.

Lidmašīna Kijevas aviācijas muzejā
Lidmašīna Kijevas aviācijas muzejā, Ukraina

Citi ieteikumi lētākai biļešu iegādei

1. Lidot darbadienās ir lētāk

Bieži vien lidot darba dienās ir lētāk nekā lidot brīvdienās un piektdienās. Iemesli – piektdienās un brīvdienās cilvēki dodas īsos ceļojumos uz tuvējām valstīm un atgriežas no komandējumiem.

Lidot ir dārgāk arī svētku dienās, kad uz darbu nav jāiet un tāpēc var aizbraukt nelielā ceļojumā. Ir tikuši veikti pētījumi un noskaidrojies, ka biļešu cena ir atkarīga arī no dienas, kad tu meklē lidojumus. Ja lidojumus meklē darba dienu vakaros (it īpaši otrdien), biļetes būšot letākas nekā tad, ja lidojumus meklē brīvdienās. Vai tā būs arī tev? Nav teikts.

2. Veido savienojumus pats

Ja gribi aizlidot lētāk, veido savienojumus pats.

Tad gan ir jāņem vērā minimālie pārsēšanāis laiki katrā lidostā, un vienmēr ir jāatstāj arī kāda “rezerve”, gadījumā, ja lidojums kavējas. Ja ceļojam bez nododamās bagāžas, mēs parasti rēķinām vismaz 3 stundas starp lidojumiem. Ja ar bagāžu – aptuveni 5 stundas.

Jāpievērš arī uzmanība tam, kurā lidostā ielido un no kurienes izlido. Ja ir jāmaina lidostas, lidojumiem pa vidu atstāj vēl dažas papildus stundas.

Pērc ceļojumu apdrošināšanu! Ja tas būs tevis paša veidots savienojums, iegādājies apdrošināšanu. Jo īpaši, ja laiks starp lidojumiem ir īss (ap 2h).

Pērc ceļojumu apdrošināšanu! Ja tas būs tevis paša veidots savienojums, iegādājies apdrošināšanu. Jo īpaši, ja laiks starp lidojumiem ir īss (ap 2h). Ja kavē kāds no lidojumiem, aviokompānija nav atbildīga par nokavēto reisu un neizsniegs jaunas biļetes kavējuma gadījumā, jo tie nav savienotie reisi. Taču apdrošināšana iespējams segs tavus zaudējumus.

Lieto Kiwi.com! Nesavienotos reisus ļoti labi kopā saliek arī Kiwi lidojumu meklētājs. Lieto Kiwi NOMAD, lai atrastu vislētākos savienojumus. Ja esi pieredzējis ceļotājs un ja tev ir kāds brīvs brīdis, to pašu maršrutu, ko atrod Kiwi NOMAD, sakomplektē pats. Visticamāk, sanāks vēl lētāk. Bet tad ir jāatceras, ka vairs nebūs nekādas garantijas, ja kāds no lidojumiem aizkavēsies.

Kiwi ne tikai atrod šādus lidojumus, bet Kiwi arī apdrošina pret iespējamām problēmām, piemēram, kavēšanos. Tas ir viens no Kiwi plusiem — savienojuma garantiju.

3. Lido no citām lidostām (tuvākām vai tālākām)

Izmantojot Momondo, Kiwi, Skyscanner vai kādu citu aviobiļešu meklētāju, apskaties, cik maksā lidojumi uz tevis izvēlēto galamērķi no lidostām Lietuvā un Igaunijā. Ja lido kaut kur tālāk (piemēram, uz Āziju vai ASV), apskaties lidojumus no Londonas, Oslo, Helsinkiem, Stokholmas.

4. Pērc biļetes izpārdošanās

Aviokompānijas ik pa laikam rīko biļešu izpārdošanas.

Īpaši bieži to dara zemo cenu kompānijas, kā Ryanair un Wizz Air.

Seko jaunumiem aviokompāniju sociālajos tīklos vai to mājaslapās.

Biļešu izpārdošanas regulāri rīko arī pašmāju aviolīnija airBaltic.

INTERNETS ĀRZEMĒS

Mēs iesakām Airalo internetu (e-SIM)

Tas ir ļoti vienkārši. Uzstādīt Airalo aizņem tikai 1-5 minūtes. Maksāt var ar bankas karti un Apple Pay. Kopš 2021. gada mēs Airalo esam lietojuši 20+ valstīs.

Tas ir ļoti ērti. Tu vari nopirkt internetu ārzemēm, vēl esot mājās, pirms ceļojuma.

Tas ir droši. Tev ir internets jau no pirmajām minūtēm ārzemēs. Tu vari lietot karti. Tu vari sazināties.

Airalo atlaižu kodi: KASPAR694 un UNA8271. Tu saņemsi 3 dolāru atlaidi, un mēs saņemsim 3 dolāru atlaidi. Labi tev, labi mums.

Sākot no

€4

Internets ārzemēs

Pludmale Portugālē
Praia do Bom Sucesso pludmale, Portugāle

5. Lido bez nododamās bagāžas

Ja gribi ceļot lēti, ceļo bez nododamās bagāžas.

Šis punkts agrāk tika attiecināts tikai uz tiem, kas ceļo ar budžeta aviolīnijām (Ryanair, Wizzair, EasyJet). Šobrīd tas ir aktuāli ar ļoti daudzām aviokompānijām. Pa īstam lētas biļetes ir tikai tad, ja nepērc nododamo bagāžu. Nododamā bagāža stipri sadārdzina aviobiļešu cenas. Ar lētajām kompānijām nereti ir tā, ka bagāža maksā kā 1 aviobiļete. Citreiz pat 2 reizes vairāk, ja aviobiļete tiek pirkta akcijas laikā.

Ryanair un Wizzair rokas bagāža. Diemžēl 2018. gada novembrī Ryanair un Wizzair nomainīja savu bagāžas politiku. Tagad Ryanair un Wizzair bezmaksas bagāža ir pavisam maza soma (ap 40x30x20 cm), un iztikt ar tādu 2 nedēļas var būt pagrūti. Ja vien neesi pieradis ceļot ar pašu minimumu. Esam mēģinājuši, un mums pietiek.

Ryanair un Wizzair rokas bagāža. Diemžēl 2018. gada novembrī Ryanair un Wizzair nomainīja savu bagāžas politiku. Tagad Ryanair un Wizzair bezmaksas bagāža ir pavisam maza soma (ap 40x30x20 cm), un iztikt ar tādu 2 nedēļas var būt pagrūti. Ja vien neesi pieradis ceļot ar pašu minimumu. Esam mēģinājuši, un mums pietiek.

Iesakām iegādājaties Priority (Wizzair un Ryanair), kas ļauj ņemt lielāku somu (standarta rokas bagāžas izmērs). Tā gan tāpat ir mazāka par nododamo bagāžu, bet tā ir krietni lētāka. Tad vari ņemt arī mazo koferi, kas iekļaujas šajos izmēros. Atceries, ka visam koferim ir jāiekļaujas šajos izmēros, ieskaitot rokturus un riepas.

6. Ceļo “starpsezonā”

Ceļo starpsezonā, kad laiks vēl ir gana labs, bet kad ir mazāk cilvēku.

Tad cenas viesnīcām un arī aviobiļetēm ir zemākas.

Pavisam lētas biļetes var būt arī nesezonā.

Piemēram, ir gadījies redzēt, ka decembrī ar Ryanair par 5 EUR (vienā virzienā; bez bagāžas) var nokļūt no Berlīnes uz Maljorku. Peldēties gan vairs nevar, bet pastaigāties un atpūsties no ikdienas var. Ja interesē kultūra un arhitektūra, vispār forši. Vai, piemēram, Turcijā nesezonā. Gan viesnīcas ir ļoti lētas, gan arī lidojumi uz Turciju un Turcijas robežās ir lēti. Pirms 2 gadiem es par 15 EUR lidoju Antālija – Stambula ar nododamo bagāžu. Tā kā pludmales atpūta man nebija aktuāla, jutos pat ļoti labi.

INTERNETS ĀRZEMĒS

Mēs iesakām Airalo internetu (e-SIM)

Tas ir ļoti vienkārši. Uzstādīt Airalo aizņem tikai 1-5 minūtes. Maksāt var ar bankas karti un Apple Pay. Kopš 2021. gada mēs Airalo esam lietojuši 20+ valstīs.

Tas ir ļoti ērti. Tu vari nopirkt internetu ārzemēm, vēl esot mājās, pirms ceļojuma.

Tas ir droši. Tev ir internets jau no pirmajām minūtēm ārzemēs. Tu vari lietot karti. Tu vari sazināties.

Airalo atlaižu kodi: KASPAR694 un UNA8271. Tu saņemsi 3 dolāru atlaidi, un mēs saņemsim 3 dolāru atlaidi. Labi tev, labi mums.

Sākot no

€4

Internets ārzemēs

Pludmale Ko Tao, Taizeme
Pludmale Ko Tao, Taizeme

7. Piesakies lojalitātes programmai

To ir daudz un tās ir dažādas.

Viena no mums aktuālākajām – Wizz Air atlaižu karte. Ja bieži lido ar Wizz Air, iesakām iegādāties Wizzair discount club lojalitātes “karti”. Biļetes ar šo atlaižu karti var iegādāties par 10 EUR lētāk, kā arī ar to ir atlaides nododamajai bagāžai. Ja lido divatā, tad pietiek ar vienu Wizzair lojalitātes karti. Wizzair lojalitātes karte maksā tikai 30 EUR.

To var izmantot uzreiz, un tā ir derīga vienu gadu no iegādes brīža.

Tas nozīme, ka veselu gadu vari pirkt aviobiļetes izdevīgāk.

PINS ir lojalitātes programma, kuras partneri ir airBaltic un LuxExpress. Punktus var krāt ne tikai pērkot airBaltic un LuxExpress biļetes, bet arī iepērkoties internetā.

8. Biļešu meklēšanai izmanto pārlūka inkognito režīmu

Iztīri kešatmiņu un meklēšanas vēsturi.

Citreiz aviolīnijas rezervēšanas sistēma ar nolūku sāk rādīt augstākas cenas, lai arī lētās biļetes vēl nav izpirktas. Biļešu meklēšanai un iegādei izmanto inkognito režīmu.

9. Pievērs uzmanību, kādā lidostā ielido

Cik tālu no pilsētas atrodas lidosta?

Lētās aviokompānijas bieži vien ielido citās, ne galvenajā pilsētas lidostā.

Tā var būt gan vienkārši otra, mazāk svarīgākā lidosta pilsētā, gan arī lidosta pavisam citā plisētā. Daži piemēri – lidostas, kas atrodas pavisam citā pilsētā – Aéroport Paris Beauvais Tillé, Milan Bergamo (jeb Orio al Serio International Airport), Oslo TORP Sandefjord Airport.

Noskaidro, cik izmaksā brauciens uz pilsētu. Vai tas nesadārdzina nokļūšanu uz pilsētu? Ja nokļūšana ir diezgan dārga, ir vērts ieskatīties citu aviokompāniju piedāvājumus. Iespējams, atšķirība cenu ziņā tad vairs nav tik būtiska, un var izvēlēties dārgāko aviokompāniju, kas ielido pēc iespējas tuvāk pilsētai. Bet arī šādā gadījumā, protams, ir jāierēķina tikšana uz pilsētu.

Svarīgākais – meklē, salīdzini un pērc, kad ir laba cena.

Kā tu meklē lētas biļetes? 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *