Skip to content

Kas ir Airalo?

Airalo - Latvieši Ceļo

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Kas ir Airalo?

Kā darbojas Airalo?

Kāpēc mēs iesakām Airalo?

Internets ārzemēs. Eiropā, Amerikā, Āzijā un ne tikai. Kopš 2021. gada tas mums ir kaut kas konkrēts – Airalo. Mēs lietojam gandrīz tikai un vienīgi Airalo. ASV, Spānijā, Turcijā, Brazīlijā, Saūda Arābijā, Taizemē, vairākkārt arī Latvijā. Līdz 2024. gada sākumam Airalo esam lietojuši vairāk nekā 20 valstīs. Tāpēc, ka Airalo tas ir ļoti, ļoti ērti. Super ērti. Airalo ir viegli uzstādīt. Airalo ir okei cenas. Un kas ir pats svarīgākais – tev ir internets ārzemēs jau no pirmajām ceļojuma minūtēm.

Kas ir Airalo?

Video ir viss svarīgākais par Airalo:

  • Kas ir Airalo?
  • Kā uzstādīt Airalo savā telefonā?
  • Kā saprast, vai Airalo darbojas?

Kāpēc mēs iesakām Airalo?

Mēs iesakām Airalo 3 iemeslu dēļ:

  1. Tas ir ļoti vienkārši. Internetu ar Airalo tu vari uzstādīt, esot mājās. Tas nozīmē, ka par to nebūs jādomā ceļojuma laikā.
  2. Tas ir ļoti droši. Tev būs internets jau no pašām pirmajām minūtēm ceļojuma laikā. Tu varēsi izsaukt Bolt vai Uber. Tu varēsi pārbaudīt interneta kursu. Tu varēsi sazināties ar savējiem. Tev būs drošības sajūta jau no paša sākuma.
  3. Tas ir ļoti, ļoti ērti. Šis man, personīgi, ir viens no galvenajiem iemesliem lietot Airalo. Jā, Airalo var maksāt dārgāk nekā vienkārši pirkt vietējo SIM karti, reizēm atšķirība ir būtiska, TAČU – ar Airalo turpina darboties tava Latvijas SIM karte. Jā, tavs telefons turpina darboties tāpat kā Latvijā. Tikai tev tagad ir arī internets ārzemēs.

Kā uzstādīt Airalo?

Lai saprastu visas nianses, noskaties augstāk redzamo video.

Īsumā tas notiek tā:

  1. Tu reģistrējies Airalo un nopērc internetu (e-SIM) attiecīgajai valstij vai reģionam.
  2. Pērkot, tu izvēlies vajadzīgo apjomu un termiņu.
  3. Tu aktivizē internetu Airalo aplikācijā. Šai brīdī sāk darboties laika atskaite. Tāpēc, ja pērc teiksim 7 dienu internetu 7 dienu ceļojumam, šo ir labāk atlikt uz pēdējo brīdi. Ja pērc 30 dienu internetu, 1-2 nedēļu braucienam, uzstādīšanu var veikt arī 1-2 nedēļas pirms brauciena.
  4. Telefona iestatījumos ir jāizvēlas, ka internetam tiks lietota šī jaunā Airalo e-SIM. Šai e-SIM ir jāaktivizē “data roaming”/datu viesabonēšana.

Izmanto mūsu Airalo kodus, lai saņemtu atlaidi pirmajai reizei: KASPAR694 vai UNA8271.

Atlaidi saņemsim arī mēs.

Vai Airalo var papildināt?

Jā, Airalo var papildināt.

Kad ir iztērēts apjoms, to var papildināt. Airalo interneta aplikumam var sekot līdzi Airalo aplikācijā.

Papildināšana ar Apple Pay aizņem mazāk nekā 1 minūti.

Vai Airalo darbojas ar visiem telefoniem?

Nē, Airalo nedarbojas ar visiem telefoniem.

Airalo darbojas TIKAI TIEM TELEFONIEM, kas atbalsta e-SIM tehnoloģiju. Tie jau vairākus gadus ir pilnīgi visi iPhone un arī labākie Samsung modeļi. Sarakstu ar Airalo atbalstošajiem telefoniem var atrast airalo.com mājaslapā.

Vai Airalo darbojas visā pasaulē?

Airalo darbojas gandrīz visā pasaulē.

Lai arī tehniski tā itkā ir jauna tehnoloģija (e-SIM), pamatā tie ir tie paši mobilie sakari – mobilais internets. Ja tavā galamērķī ir mobilie sakari, ir liela iespēja, ka tai valstij var nopirkt arī Airalo karti. Vienīgā valsts, kur es esmu saskāries ar problēmām ar Airalo, bija Tadžikistāna.

Man 2022. un 2023. gadā Tadžikistānā Airalo nedarbojās NEKUR.

Visur citur karte ir darbojusies.

Airalo ir arī reģionu e-SIM kartes

Ja plāno ceļot uz vairākām valstīm, paskaties – varbūt var nopirkt e-SIM, kas darbosies uzreiz visās šajās valstīs. Es esmu pircis, piemēram, Eiropas Savienības un Tuvo Austrumu Airalo e-SIM, jo tas man bija izdevīgāk un vienkāršāk nekā pirkt atsevišķi pa valstīm.

Airalo Taizemē

Mēs esam lietojuši Airalo Taizemē. Vairākkārt.

Kopš 2024. gada pavasar mēs Taizemē lietojam DTAC e-SIM. Tā ir vietējā operatora SIM karte, kas ir izdevīgāka nekā Airalo, un piedāvā tās pat ērtības.

Vai tu lieto Airalo? Padalies ar savu pieredzi komentāros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *