Skip to content

Marokas vīza: Kā iegūt Marokas vīzu un cik tas maksā?

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Tev tas neko nekā neietekmē - cena paliek tāda pati.


Ceļojot uz Maroku, Latvijas pilsoņiem Marokas vīza nav nepieciešama. Atļautais uzturēšanās laiks – līdz 90 dienām 6 mēnešu laikā.

Savukārt Latvijas nepilsoņiem ir nepieciešama vīza uz Maroku. To ir jānokārto pirms brauciena, un tas ir izdarāms ar tūrisma aģentūras palīdzību.

Marokā ceļotāji drīkst ierasties gan ar lidmašīnu, gan arī ar prāmi no Spānijas.  

Marokas vīza = Zīmogs pasē

Latvijas pilsoņiem iebraucot Marokā, ir tik vien kā jāuzrāda ceļošanai derīga pase – ar derīguma termiņu ne mazāku kā 6 mēneši pēc plānotās atgriešanās. Var tikt uzdoti jautājumi par to, kas tiks darīts Marokā un ko ir plānots apmekēt. Atsevišķos gadījumos var tikt prasīts uzrādīt prombraukšanas biļeti.

Runājot par prombraukšanas biļeti, to var paprasīt arī pirms tam – reģistrējoties lidojumam uz Maroku. Un, ja aviokompānijai rodas aizdomas, tev var arī tikt liegta iespēja iekāpt lidmašīnā.

Taču parasti viss ir vienkārši, un nekas netiek prasīts, ne par ceļošanas plāniem Marokā, ne arī prombraukšanas biļete.

Uz robežas vai lidostā pasē tiek iespiests zīmogs, kas apliecina to, ka tev valstī ir atļauts uzturēties līdz 90 dienām. 

Tas arī viss.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.