Skip to content

Lēti lidojumi no Rīgas uz Kubu septembrī un oktobrī – no €473

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Tev tas neko nekā neietekmē - cena paliek tāda pati.


Ja jau sen esi gribējis apmeklēt Kubu, tagad varētu būt īstais laiks pirkt biļet un braukt. Bet jārīkojas ir ātri. Jo tieši šobrīd ir pieejami izdevīgi lidojumi septembrī un oktobrī no dažādām Eiropas pilsētām, ieskaitot Londonu, Berlīni un Ķelni. Ja pameklē, noteikti var atrast arī vēl no citām pilsētām, taču šīs ir tās, uz kurieni nokļūšana no Latvijas biežāk ir lēta un arī vienkārša, jo ir tiešie lidojumi.

Papildus atliek vien piemeklēt lētu lidojumu no Latvijas.

Ņem vērā, ka septembris un oktobris laika apstākļu ziņā Kubā nav labākais laiks brīvdienām pludmalē. Jo ir liela viesuļvētru iespējamība, jo īpaši piekrastē. Ja tas tevi neuztrauc, lasi tālāk.

Lēti lidojumi no Rīgas uz Kubu – ap €500

Daži piemēri:

Lidojums caur Ķelni (no €488)

Rīga – Ķelne – Rīga, 10. oktobris – 27. oktobris, €57.

+

Ķelne – Havana – Ķelne, 11. oktobris – 25. oktobris, €431.

Gan turpceļā, gan atpakaļceļā 1 nakts ir jāpavada vai nu lidostā vai viesnīcā Ķelnē.

Lidojums caur Londonu (no €473)

Rīga – Londona – Rīga, 10. oktobris – 27. oktobris, €56.

+

Londona – Havana – Londona, 11. oktobris – 25. oktobris, €417.

Gan turpceļā, gan atpakaļceļā 1 nakts ir jāpavada vai nu lidostā vai viesnīcā Londonā. Turpceļā var arī izmantot dienu Londonas apskatei. Atpakaļceļā, tā kā Londonā nonāksi vēlu un lidojums uz Latviju ir agri no rīta, nav īsti vērts braukt uz pilsētu. Var vienkārši pagaidīt lidojumu turpat lidostā.

Abos gadījumos lidosta Londonā ir viena un tā pati.

Rīga - Londona - Rīga - Latvieši Ceļo

Rīga – Londona – Rīga – Latvieši Ceļo

Londona - Kuba - Londona - Latvieši Ceļo

Londona – Kuba – Londona – Latvieši Ceļo

Lidojums caur Berlīni (no €569)

Rīga – Berlīne – Rīga, 6. septembris – 25. septembris, €61.

+

Berlīne – Havana – Berlīne, 7. septembris – 23. septembris, €508.

Gan turpceļā, gan atpakaļceļā 1 nakts ir jāpavada vai nu lidostā vai viesnīcā Berlīnē. Turpceļā labāka izvēle varētu būt palikt lidostā, jo lidojums ir 6 no rīta.

Ņem vērā, ka biļešu cenas pastāvīgi mainās. Un tāpēc ir iespējams, ka būsi jau nokavējis akciju.

Neder šie datumi? Dodies uz kiwi.com vai spied tepat uz pogas – AVIOBIĻETES – un meklē aviobiļetes tieši sev vajadzīgajos datumos. Kiwi.com ir aviobiļešu meklētājs, kas salīdzina cenas dažādās mājas lapās. Kopš 2018. gada mēs paši to izmantojam, kad meklējam biļetes saviem ceļojumiem. Tas ir ērts, ātrs un pārskatāms.

Kad atrodi to, kas der, salīdzini cenu ar to, kas ir atrodams aviokompānijas mājas lapā – reti, bet gadās, ka tā ir lētāk, un pērc nost!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.