Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Trondheimā, Norvēģijā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Tev tas neko nekā neietekmē - cena paliek tāda pati.


Trondheima ir vēsturiska pilsēta Norvēģijas vidusdaļā. Pilsēta atrodas pie tāda pat nosaukuma fjorda. Ar aptuveni 200 000 iedzīvotāju tā ir trešā lielākā pilsēta Norvēģijā. Šobrīd, 2018. gadā, no Rīgas ir pieejami tiešie lidojumi uz 4 pilsētām Norvēģijā. Un Trondheima ir viena no tām pilsētām, uz kuru mēs varam nokļūt ātri un ērti.

Plānojot ceļojumu uz Trondheimu, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Trondheimā. Tās nav lētākās viesnīcas Trondheimā. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Norvēģiju, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Trondheimā

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Trondheim VandrerhjemPopulāra budžeta viesnīca tuvu pilsētas centram. Lētākie numuri ir ar koplietošanas vannas istabu un tualeti.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 61 EURBooking.com
P-Hotels BrattøraĻoti laba viesnīca tieši pie centrālās dzelzceļa stacijas. Visās istabās ir privātā vannas istaba, TV un rakstāmgalds.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 94 EURBooking.com
Pensjonat JarlenPopulāra viesnīca ar centrālu atrašanās vietu, pilsētas centrā. Istabas ir aprīkotas ar virtuves stūrīti, visās ir platekrāna TV.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 76 EURBooking.com
City Living Schøller HotelLaba un nedārga viesnīca ļoti tuvu centram. Visās istabās ir ledusskapis. Piedāvājumā ir arī dzīvokļi ar virtuvi. Viesiem ir pieejama arī aprīkota koplietošanas virtuve un veļas mazgātuve.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 85 EURBooking.com
Best Western Plus Hotel BakerietLieliska viesnīca, kas iekārtota 19. gadsimta beķerejā, 5 minūšu gājiena attālumā no centrālās dzelzceļa stacijas. Numura cenā ir iekļautas arī vakariņas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 118 EURBooking.com
Radisson Blu Royal Garden Hotel, TrondheimCeļotāju iecienīta 4 zvaigžņu viesnīca pilsētas centrālajā daļā. Istabas ir mūsdienīgi iekārtotas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 129 EURBooking.com
Scandic LerkendalĻoti laba viesnīca tuvu Trondheimas centram. Viesi var bez papildus maksas izmantot viesnīcas sporta zāli. Ir iespējams izīrēt velosipēdus.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 129 EURBooking.com
Best Western Chesterfield HotelPopulāra viesnīca īsas pastaigas attālumā no dzelzceļa stacijas. Istabas ir mūsdienīgi iekārtotas un gaišas, visās ir darba galds.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 82 EURBooking.com
Thon Hotel TrondheimLieliska viesnīca pilsētas centrā, tuvu restorāniem un veikaliem. Reģistrēšanās ir iespējama visu diennakti, kas noderēs ierodoties naktī vai ļoti agri no rīta.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 125 EURBooking.com
Sandmoen Bed & BreakfastLabs un nedārgs viesu nams aptuveni 10 kilometru attālumā no pilsētas. Piedāvājumā ir gan dzīvokļi, gan istabas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 99 EURBooking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Trondheimā skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PixabayCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.