Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Taipejā, Taivānā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Taipeja ir Taivānas galvaspilsēta. Taivāna ir daļēji atzīta valsts, ko atzīst vien 18 citas valstis, pārējie to uzskatu par daļu no Ķīnas. Taivānas iepazīšana vairākumam tūristu sākas ar Taipeju, kur senlaicīgais mijas ar moderno. Starp citu, viens no Taipejas galvenajiem apskates objektiem ir Taipei 101 – kādreizējā augstākā ēka pasaulē.

Plānojot ceļojumu uz Taipeju, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Taipejā. Tās nav lētākās viesnīcas Taipejā. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Taivānu, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Taipejā

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Taipei H ImperialĻoti populāra un nedārga 3 zvaigžņu viesnīca pilsētas centrālajā daļā, netālu no dzelzceļa stacijas. Lētākās istabas ir bez loga.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 38 EURBooking.com
Mr. Lobster’s Secret Den design hostelĻoti stilīgs hostelis ar labu atrašanās vietu. Piedāvājumā ir gan lielākas, gan mazākas gaumīgi iekārtotas istabas. Atsevišķos gadījumos vannas istaba ir privāta, citos - koplietošanas. Lētākās istabas ir bez loga.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 40 EURBooking.com
Houze Hostel & Capsule HotelĻoti mūsdienīgs hostelis Taipejas centrālajā daļā, netālu no metro stacijas. Hostelī ir restorāns. Ir pieejamas dažāda lieluma istabas. Visos gadījumos vannas istaba ir jādala ar citiem viesiem. Taču vannas istabas ir plašas un pielāgotas lielam cilvēku skaitam.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 33 EURBooking.com
Star Hostel Taipei Main StationĻoti iespējams, ka pats labākais hostelis Taipejā. Mūsdienīgas un gaišas istabas ar privātu vannas istabu. Ir pieejamas arī atsevišķas gultasvietas kompītnes tipa istabā.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 57 EURBooking.com
Morwing Hotel - Culture VogueViesnīca atšķiras no citām ar ļoti interesantu istabu dizainu. Koši un atšķirīgi sienu zīmējumi. Košs interjers. Ir gan gultasvietas, gan atsevišķas istabas ar savu vannas istabu. Dažas istabas ir bez logiem.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 41 EURBooking.com
miniinnStilīgs un mūsdienīgs hostelis Taipejas centrālajā daļā. Ir gan gultasvietas, gan arī privātas istabiņas. Ir divvietīgas istabas un ir ģimenes numuri. Dažām istabām nav loga. Visos gadījumos vannas istabas ir koplietošanas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 37 EURBooking.com
Poshpacker HotelVienkārši, nedārgi, taču kārtīgi numuriņi. Lētākie - bez loga un ar koplietošanas tualeti un dušu.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 30 EURBooking.com
E-House Xining BranchNedārga 3 zvaigžņu viesnīca tuvu Taipejas centram. Lētākie numuri ir bez logiem.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 35 EURBooking.com
Roaders HotelUn vēl viena stilīga viesnīca - 3 zvaigžņu viesnīca - tuvu centram. Jā, Taipejā netrūkst labu, nedārgu un stilīgu naktstmāju iespēju.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 49 EURBooking.com
ARK Hotel - DongmenNeliela, nedārga un pieprasīta viesnīca. Istabas ir gaumīgi un mūsdienīgi iekārtotas. Lētākās ir bez logiem.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 49 EURBooking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Taipejā skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PexelsCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *