Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Stepantsmindā, Gruzijā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Stepantsminda (zināma arī kā Kazbegi) ir neliela pilsēta Gruzijas ziemeļaustrumos, aptuveni 160 kilometru attālumā no galvaspilsētas – Tbilisi. Pilsētu ieskauj kalni. Tūristi dodas uz Stepantsmindu, lai ietu pārgājienos, daļa arī lai kāptu šī reģiona ievērojamākajā kalnā – Kazbegi (5047 m.v.j.l.).

Plānojot ceļojumu uz Gruziju, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Stepantsmindā. Tās nav lētākās viesnīcas Stepantsmindā. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Gruziju, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Stepantsmindā

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Nino’s Guest HouseVienkārša viesu māja Stepantsmindā. Ir pieejami numuri gan ar privātu, gan ar koplietošanas vannas istabu. Viesu rīcībā ir koplietošanas atpūtas telpa un virtuve.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 13 EURBooking.com
Nikoloz GuesthouseVienkārša viesu māja, no kuras paveras skaisti skati uz kalniem. Viesu rīcībā ir koplietošanas atpūtas telpa. Numuri ir ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 16 EURBooking.com
Anano Guest HouseVienkārša viesu māja Stepantsmindas centrā. Piedāvājumā ir numuri gan ar privātu, gan ar koplietošanas vannas istabu. Numuri ir vienkārši, bet jauki. No viesu mājas paveras skaisti skati uz kalniem.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 14 EURBooking.com
Keti Ciklauri Guest HouseViesu māja Stepantsmindā. Piedāvājumā dažāda izmēra numuri. Numuri ir gan ar privātu, gan koplietošanas vannas istabu.

Brokastis pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 19 EURBooking.com
Guest House Ketino SujashviliMājīga viesu māja Stepantsmindā. Pieejami dažāda izmēra numuri gan ar privātu, gan ar koplietošanas vannas istabu. Pieejamas arī gultasvietas kopmītnes tipa numurā. No dažiem numuriem paveras skaists skats uz kalniem.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 19 EURBooking.com
Guesthouse on V.Pshavela 52AJauka un mājīga viesu māja ar atpūtas telpu, koplietošanas virtuvi un terasi, no kuras paveras skaisti skati uz kalniem. Ir pieejami dažādi izmēra numuri. Numuri ir gan ar privātu, gan koplietošanas vannas istabu.

Brokastis nav pieejamas.
no 19 EURBooking.com
Guest House on V. Pshavela 50Laba viesu māja Stepantsmindā, pavisam netālu no vairākiem restorāniem un veikaliem. Numuros ir privāta vannas istaba. No dažiem numuriem paveras skaists skats uz kalniem.

Brokastis nav pieejamas.
no 23 EURBooking.com
Veranda GuesthouseLaba viesu māja Stepantsmindas centrā. Viesu mājā ir terase, no kuras paveras skaisti skati uz kalniem. Numuros ir privāta vannas istaba.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 32 EURBooking.com
Leo HostelVienkārša un nedārga viesu māja 1 km attālumā no Stepantsmindas centra. Piedāvājuma ir gan gultasvietas kopmītnes numurā, gan atsevišķi numuri.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 16 EURBooking.com
The White HouseVienkārša un nedārga viesu māja Stepantsmindā. Pieejami dažāda izmēra numuri un gultas kopmītnes tipa numurā. Visiem numuriem ir koplietošanas vannas istaba. Ir pieejami arī numuri ar skatu uz kalniem.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 15 EURBooking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Stepantsmindā skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbildes autors: Agnese Bērziņa. Foto izmantots ar autora atļauju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *