Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Rabātā, Marokā

Šķērsiela Rabatā, Marokā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Rabāta ir Marokas galvaspilsēta, kurā dzīvo tikai aptuveni pusmiljons iedzīvotāju. Līdz ar to neierasti galvaspilsētai, bet iedzīvotāju skaita ziņā tā ir tikai 7. lielākā pilsēta Marokā. Tāpat arī tūristu vidū tā ir krietni mazāk zināma nekā daudzas citas Marokas pilsētas. Daudzi pat domā, ka Marakeša nevis Rabāta ir Marokas galvaspilsēta. Rabāta atrodas okeāna krastā.

Plānojot ceļojumu uz Maroku, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Rabātā. Tās nav lētākās viesnīcas Rabātā. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Maroku, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Marokas specifika – viesnīcas cenai bieži vien klāt nāk papildus nodoklis (kas ir mainīgs). Pievērs tam uzmanību, kad veiksi rezervāciju.

Labākās budžeta viesnīcas Rabātā

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Dar RehabĻoti laba viesu māja, kas ierīkota tradicionālā ēkā. Vecpilsēta atrodas vien dažu minūšu gājiena attālumā no viesu mājas. Viesu rīcībā ir terase. Numuri ir ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 37 EUR (+ 4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Riad Dar El GhaliĻoti laba viesu māja, kas ierīkota tradicionāli iekārtotā marokāņu ēkā - riādā. Viesu māja atrodas Rabātas medīnā (vecpilsētā). Lētākie numuri ir ar koplietošanas vannas istabu. Viesu rīcībā ir koplietošanas atpūtas telpa un jumta terase.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 43 EURBooking.com
Hotel LuteceLaba viesnīca, kas atrodas netālu no vecpilsētas. Viesnīcā ir restorāns. Numuros ir gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba.

Brokastis ir pieejamas par papildus samaksu.
no 41 EUR (+ 2.40 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Dar AidaCeļotāju iecienīta viesu māja, kas atrodas Rabātas vecpilsētā. Viesu māja ir ierīkota tradicionālā marokāņu ēkā. Katrs viesu mājas numurs ir iekārtots savādāk. Numuros ir privāta vannas istaba.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 46 EUR (+ 6 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Malak HotelLaba 3 zvaigžņu viesnīca Rabātas centrā, dažu minūšu gājiena attālumā no vecpilsētas. Mūsdienīgajos numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs. Viesnīcā ir restorāns.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 55 EUR (+ 2.40 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Dar YanisViesu māja, kas atrodas dažu minūšu gājiena attālumā no vecpilsētas. Viesu māja ir iekārtota tradicionālā marokāņu stilā, katrs numurs - citādāk. Numuros ir privāta vannas istaba. Ir pieejami arī numuri ar gaisa kondicionētāju.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 55 EUR (+ 6 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Hostfamily EssaghirVienkārša, bet laba viesu māja ārpus pilsētas centra, bet netālu no tramvaja pieturas. Līdz ar to pārvietošanās pa pilsētu nebūs problēma. Numuri ir ar koplietošanas vannas istabu, bet tajos ir maza virtuvīte.

Brokastis ir pieejamas par papildus samaksu.
no 28 EURBooking.com
The ReposeĻoti laba viesnīca, kas atrodas Salē - Rabātas piepilsētā. No viesnīcas līdz Rabātas vecpilsētai ir vien 4 km. Viesnīca ir iekārtota tradicionālā marokāņu stilā, katrs numurs - citādāk. Skaisti iekārtotajos un komfortablajos numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 45 EUR (+ 7 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Riad MarlineaLaba viesu māja Salē - Rabātas piepilsētā. No viesnīcas līdz Rabātas vecpilsētai ir vien 4 km. Riad Marlinea viesu māja ir ierīkota tradicionāla marokāņu ēkā - riādā. Piedāvājumā ir dažāda izmēra numuri. Katrs no tiem ir iekārtots savādāk. Numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 39 EUR (+ 4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Riad Dar NawfalLaba viesu māja Salē, Rabātas piepilsētā. No viesu mājas līdz Rabātas vecpilsētai ir vien 4 km. Viesu māja ir ierīkota veclaicīgā ēkā, kas atrodas Salē vecpilsētā. Piedāvājumā ir dažāda izmēra numuri. Tajos ir privāta vannas istaba. Ir pieejami arī numuri ar gaisa kondicionētāju.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 26 EUR (+ 6 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Rabātā skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PixabayCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *