Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Oslo, Norvēģijā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Tev tas neko nekā neietekmē - cena paliek tāda pati.


Oslo ir Norvēģijas galvaspilsēta, kas pazīstama galvenokārt savu muzeju dēļ un kā ļoti zaļa pilsēta. Nesen Oslo tika nosaukta par Eiropas zaļāko galvaspilsētu. Šobrīd, 2018. gadā, no Rīgas ir pieejami tiešie lidojumi uz 4 pilsētām Norvēģijā. Un Oslo ir viena no tām. Tā kā nokļūt Oslo vairs nav problēma it nemaz. Tieši pretēji – tas ir viegli, ērti un bieži vien maksā vien aptuveni 20 eiro.

Plānojot ceļojumu uz Oslo, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Oslo. Tās nav lētākās viesnīcas Oslo. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Norvēģiju, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Oslo

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Citybox OsloĻoti populāra viesnīca netālu no centrālās dzelzceļa stacijas. Istabas ir nelielas, taču mūsdienīgi iekārtotas.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 131 EURBooking.com
Anker HostelVienkārša, populāra un nedārga viesnīca pilsētas centrā. Vairumā istabu ir arī virtuves stūrītis.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 107 EURBooking.com
Comfort Hotel Xpress YoungstorgetStilīga un ļoti labi novērtēta budžeta klases viesnīca Oslo centrā. Istabas ir nelielas, bet mūsdienīgi iekārtotas.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 137 EURBooking.com
Central City ApartmentsPopulāra dzīvokļu viesnīca tuvu pilsētas centram, īsas pastaigas attālumā no metro stacijas. Piedāvājumā ir istabas un dzīvokļi.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 135 EURBooking.com
Central City Apartments - Shared Nelielas, mājīgas istabas. Visos gadījumos viesiem ir pieeja koplietošanas virtuvei un atpūtas zonai. Vannas istaba un tualete ir koplietošanas.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 63 EURBooking.com
PS:hotellCeļotāju iecienīta viesnīca pilsētas centrālajā daļā. Istabās ir divstāvu gultas. Ir arī istabas trīs personām.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 141 EURBooking.com
Moxy Oslo XLieliska viesnīca ārpus pilsētas, aptuveni 18 kilometru attālumā no Oslo centra. Laba izvēle, ja gribas būt ārpus lielpilsētas vai arī ja citur nav brīvu vietu, bet gribas lai ir skaisti, kārtīgi un ne ļoti dārgi.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 129 EURBooking.com
Smarthotel OsloLaba, mūsdienīga budžeta viesnīca pilsētas centrā. Arī mazākie numuri ir ar privāto vannas istabu.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 118 EURBooking.com
Cochs PensjonatVēsturiskā ēkā ierīkota budžeta viesnīca Oslo centrā. Dažām istabām ir arī virtuvīte. Lētākie numuri ir ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 81 EURBooking.com
Norwegian HotelNedārga viesnīca tuvu Oslo centram, īsas pastaigas attālumā no metro pieturas. Numuri ir mājīgi iekārtoti, dažos ir virtuve.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 99 EURBooking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Oslo skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PixabayCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.