Skip to content

11 labākās budžeta viesnīcas Kutaisi, Gruzijā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Tev tas neko nekā neietekmē - cena paliek tāda pati.


Kutaisi ir Gruzijas trešā lielākā pilsēta, kā arī reģiona centrs. Kopš 2018. gada tieši Kutaisi sākas daudzu latviešu ceļojums pa Gruziju. Kāpēc? Tāpēc, ka kopš 2018. gada pavasara Wizzair divas reizes nedēļā ir tiešie lidojumi no Rīgas uz Kutaisi. Un biļetes bieži vien maksā mazāk nekā 100 eiro par turp – atpakaļ braucienu. Kad ir akcijas piedāvājumi – biļešu cena nereti krītas vēl vairāk.

Plānojot ceļojumu uz Kutaisi, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 11 labākās budžeta viesnīcas Kutaisi. Tās nav lētākās viesnīcas Kutaisi. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Gruziju, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Kutaisi

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Kutaisi Top HomeLatvietes Līgas pārvaldīta viesu māja, kas īsā laikā izpelnījusies ceļotāju atzinību. Viesu māja atrodas Kutaisi centrā. Pieejami gan numuri, gan gultasvietas kopmītnes tipa numurā. Visiem numuriem ir koplietošanas vannas istaba un tualete.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 10 EURBooking.com
Mini Hotel KutaisiBudžeta ceļotāju iecienīta viesu māja, kas atrodas aptuveni pusotra km attālumā no pilsētas centra. Piedāvājumā ir gan lielāki, gan mazāki numuri, kā arī dzīvokļi. Lētākie numuri ir ar koplietošanas vannas istabu. Viesu māja piedāvā bezmaksas transportu no lidostas.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 12 EURBooking.com
Sisi Guest HouseJauka viesu māja 20 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Numuri ir vienkārši iekārtoti, bet plaši. Numuriem ir koplietošanas vannas istaba. Viesu rīcībā ir koplietošanas virtuve.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 12 EURBooking.com
Marco PoloLieliska viesu māja pilsētas centrā. Vienkārši iekārtotajos numuros ir gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba. Viesu mājā ir koplietošanas virtuve.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 13 EURBooking.com
Sun Guest HouseBudžeta ceļotāju iecienīta viesu māja Kutaisi vecpilsētā. Viesu mājā ir koplietošanas virtuve, vīna darītava un vīna pagrabs. Visi numuri ir ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 13 EURBooking.com
Hotel Paradise RoadBudžeta cieļotāju iecienīta viesu māja, kas atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no Kutaisi centra. Vienkārši iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba. Lētākajiem numuriem tā atrodas ārpus numura.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 17 EURBooking.com
Kiev Kutaisi HotelJauka viesnīca Kutaisi vēsturiskajā centrā. Viesnīca ierīkota 19. gs. ēkā. Viesnīcas numuros ir gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba. Ir pieejami arī dzīvokļi.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 23 EURBooking.com
Green Flower HotelLieliska viesnīca 15 minūšu gājiena attālumā no centra. Viesnīcas numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs. Viesu rīcībā ir koplietošanas virtuve. Viesnīcā ir arī vīna pagrabs un kafejnīca.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 35 EURBooking.com
Hotel Old TownSkaista 3 zvaigžņu viesnīca Kutaisi vēsturiskajā centrā. Viesnīcā ir restorāns. Numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 42 EURBooking.com
Hotel MkudroLaba 3 zvaigžņu viesnīca Kutaisi vēsturiskajā centrā. Netālu atrodas vairāki restorāni un kafejnīcas. Viesnīcas numuros ir gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 28 EURBooking.com
Hostel UkimerioniĻoti labs hostelis pašā kalna galā ar skatu pāri visai Kutaisi. Piedāvājumā ir dažāda izmēra numuri ar koplietošanas vai privāto vannas istabu.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 10 EUR.Booking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Kutaisi skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.