Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Kolombo, Šrilankā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Tev tas neko nekā neietekmē - cena paliek tāda pati.


Kolombo ir Šrilankas galvaspilsēta un, kā jau tas ir pierasts, arī valsts lielākā pilsēta. Kolombo ir piekrastes pilsēta, un visā garumā to apskalo Indijas okeāna siltie viļņi. Ierodoties Šrilankā ar lidmašīnu, tu, tāpat kā absolūtais vairākums tūristu, visdrīzāk savu ceļojumu sāksi tieši Kolombo. Un, ja ne ilgāk, vismaz uz pāris dienām te ir arī vērts uzturēties.

Plānojot ceļojumu uz Kolombo, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Kolombo. Tās nav lētākās viesnīcas Kolombo. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Kolombo, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Kolombo

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
City Beds - The RegentNeliela, mūsdienīga budžeta viesnīca pilsētas centrā. Istabas ir vienkārši, taču mājīgi un patīkami iekārtotas. Ir privāta vannas istaba.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 32 EURBooking.com
CityRest FortPopulārs hostelis pilsētas centrā. Ir pieejamas gan istabas, gan arī gultasvietas kopmītnes tipa istabā. Vannas istaba un tualete ir koplietošanas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 34 EURBooking.com
C 1 Colombo FortPopulārs hostelis pilsētas centrā. Piedāvājumā ir gan istabiņas, gan arī gultasvietas. Lētākās istabas ir vienkāršas un tām nav privātas vannas istabas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 33 EURBooking.com
Palms VillaNedārga, neliela viesu māja ārpus pilsētas, aptuveni 10 kilometru attālumā no lidostas. Viesu mājas teritorijā ir ārtelpu peldbaseins.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 30 EURBooking.com
Bunkyard HostelsPopulārs, mākslinieciski iekārtots hostelis - kopmītnes tipa naktsmītne - tuvu pilsētas centram. Piedāvājumā ir gan gultasvietas, gan istabiņas. Lētākās istabas ir ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 38 EURBooking.com
Drift BnB ColomboĻoti populāra, mūsdienīgi iekārtota viesnīca pilsētas centrā. Viesnīca atrodas ļoti tuvu pie piekrastes.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 37 EURBooking.com
The Canes Boutique HotelPopulāra un nedārga 4 zvaigžņu viesnīca tuvu pilsētas centram. Vienkāršas, eleganti iekārtotas istabas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 42 EURBooking.com
Halcyon House ColomboMūsdienīga viesnīca, kas ierīkota restaurētā ēkā. Viesnīca atrodas tuvu pilsētas centram. Istabām ir balkons.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 38 EURBooking.com
The Ocean FrontNedārga 4 zvaigžņu viesnīca okeāna krastā. Istabas ir ar skatu uz jūru.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 40 EURBooking.com
Moss ColomboNedārga un ceļotāju iecienīta 3 zvaigžņu viesnīca.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 40 EURBooking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Kolombo skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PexelsCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.