Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Kasablankā, Marokā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Kasablanka (angliski Casablanca) ir Marokas lielākā un mūsdienīgākā pilsēta. Vēsturiski nami te atrodas blakus gluži jauniem un spīdīgiem debesskrāpjiem. Iespējams nepārsteigšu sakot, ka šī ir arī viena no dārgākajām pilsētām Marokā. Vismaz tūristam un vismaz naktsmītņu ziņā noteikti. Vai doties uz Kasablanku? Ja tev patīk lielpilsētas, tad noteikti.

Plānojot ceļojumu uz Maroku, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Kasablankā. Tās nav lētākās viesnīcas Kasablankā. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Maroku, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Marokas specifika – viesnīcas cenai bieži vien klāt nāk papildus nodoklis (kas ir mainīgs). Pievērs tam uzmanību, kad veiksi rezervāciju.

Labākās budžeta viesnīcas Kasablankā (Casablanca)

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Atlas Almohades Casablanca City CenterLaba 4 zvaigžņu viesnīca pilsētas centrā. Viesnīcā ir spa, neliela trenažieru zāle un restorāns. Mūsdienīgajos numuros ir gaisa kondicionētājs un privātā vannas istaba.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 49 EUR (+ 3,60 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Ibis Casablanca City CenterLaba 3 zvaigžņu viesnīca Kasablankas centrā, blakus Kasablankas ostai. Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas vecpilsēta. Mūsdienīgi iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs. Viesnīcā ir restorāns.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 58 EUR (+ 2,40 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Hôtel AstridVienkārša viesnīca pilsētas centrā. Viesnīcā ir restorāns, kurā var nobaudīt vietējos ēdienus. Numuros ir privāta vannas istaba.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 36 EURBooking.com
Hôtel Central2 zvaigžņu viesnīca pilsētas Medīnā (vecpilsētā). Viesu rīcībā ir jumta terase, no kuras paveras skats uz pilsētu. Numuros ir privāta vannas istaba.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 40 EUR (+ 1,40 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Melliber Appart HotelMūsdienīga, ceļotāju iecienīta dzīvokļu viesnīca dažu minūšu gājiena attālumā no promenādes. No viesnīcas paveras skaists skats uz Hasana II mošeju, kas ir viens no populārākajiem apskates objektiem Kasablankā. Piedāvājumā ir dažāda izmēra dzīvokļi. Viesnīcā ir restorāns.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 65 EUR (+ 2,44 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Idou Anfa Hôtel & SpaLaba 4 zvaigžņu viesnīca pilsētas centrā. Viesnīcā ir baseins, spa, restorāns, bārs un trenažieru zāle. Komfortablajos numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 61 EUR (+ 4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Campanile Casablanca Centre VilleMūsdienīga 3 zvaigžņu viesnīca Kasablankas centrā. Viesnīcā ir trenažieru zāle un restorāns. Mūsdienīgi iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 52 EUR (+ 2.45 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Relax Hotel Casa VoyageursĻoti laba un mūsdienīga 3 zvaigžņu viesnīca netālu no pilsētas centra. Blakus viesnīcai atrodas tirdzniecības centrs. Mūsdienīgi iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 55 EUR (+ 2.80 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Best Western Hotel ToubkalLaba 4 zvaigžņu viesnīca pilsētas centrā, 10 minūšu gājiena attālumā no vecpilsētas (Medīnas). Viesnīcā ir restorāns. Numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 55 EUR (+ 3.80 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
The Seven HotelMūsdienīga viesnīca netālu no pilsētas centra, pusotra kilometra attālumā no vecpilsētas. Mūsdienīgi iekārtotajos numuros ir gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 53 EUR (+ 4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Kasablankā skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PixabayCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *