Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Kandy, Šrilankā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Tev tas neko nekā neietekmē - cena paliek tāda pati.


Kandy ir liela pilsēta Šrilankas centrālajā daļā, saukta arī par Šrilankas kalnu galvaspilsētu. Pilsētu ieskauj pasakaini skaisti kalni, mūžīgi zaļi lietusmeži un tējas plantācijas. Un viss tas piesaista tūristu tūkstošus no visas pasaules. Viesnīcu izvēle Kandy ir ļoti plaša, vairākums – gana lētas, un lielajā piedāvājumā var arī apjukt.

Plānojot ceļojumu uz Kandy, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Kandy, Šrilankā. Tās nav lētākās viesnīcas šajā pilsētā. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Šrilanku, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Kandy

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Sweet Lanka KandyLieliska viesu māja tuvu pilsētas centram, atrodas uz kalna nogāzes. No visām istabām paveras skaisti skati uz kalniem. Atsevišķos gadījumos vannas istaba ir ārpus istabas.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 35 EURBooking.com
Ceyloni InnMūsdienīga viesu māja ar labu atrašanās vietu. Viesiem ir pieejama atpūtas zona.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 37 EURBooking.com
The PeppermintVienkārša, ceļotāju iecienīta viesu māja netālu no pilsētas centra (aptuveni 2 km).

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 15 EURBooking.com
Meili Lanka City HotelVienkārša, nedārga, taču populāra viesu māja - viesnīca tuvu pilsētas centram. Istabās ir gaisa kondicionētājs.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 16 EURBooking.com
Bee View Home StayĻoti populāra viesu māja ar labu atrašanās vietu. Istabas ir mājīgas un mūsdienīgi iekārtotas. Tā, ka - ja ne skats aiz loga - var arī uz brīdia izmirst, ka esi Šrilankā.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 31 EURBooking.com
Mount HavenBudžeta klases viesnīca - viesu nams nedaudz nostāk no centra. Istabas ir kārtīgas un gaišas, taču tajās nav gaisa kondicionētāja.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 20 EURBooking.com
Sesatha KandyLaba viesu māja tuvu pilsētiņas centram. Brokastīs ir iespējams izvēlēties īru, angļu vai Āzijas brokastis. Ir arī istabas ar balkonu.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 26 EURBooking.com
Notting Hill Country HouseNeliela, mūsdienīga viesu māja - viesnīca. No viesnīcas terases paveras skaists skats uz kalniem.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 43 EURBooking.com
My City HotelPopulārs viesu nams ar mūsdienīgi aprīkotām istabām. Visas istabas ir ar gaisa kondicionētāju.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 38 EURBooking.com
Villa 49Ļoti līdzīga citām viesu māja - mini viesnīca. Mājīgas istabas ar rietumnieciskiem un Āzijas dizaina elementiem. Ir numuri ar balkoniem.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 42 EURBooking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Kandy skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PexelsCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.