Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Florencē, Itālijā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Florence ir ļoti skaista, vēsturiska pilsēta Itālijas ziemeļos, Toskānas reģiona galvaspilsēta. Pilsēta ir zināma arhitektūras un mākslas dēļ.

Plānojot ceļojumu uz Florenci, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Florencē. Tās nav lētākās viesnīcas Florencē. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Florenci, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Florencē

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Casa Santo Nome di GesuCeļotāju iecienīta viesnīca, kas atrodas Florences centrā, dažu minūšu gājienā no vecpilsētas. Vienkārši iekārtotajos numuros ir drēbju skapis, galds un privāta vannas istaba. Atsevišķos gadījumos privātā vannas istaba ir ārpus numura.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 90 EURBooking.com
Maison ÉtoileLieliska, ceļotāju iecienīta budžeta naktsmītne pusstundas gājiena attālumā no vecpilsētas. Naktsmītnes viesiem ir pieejama koplietošanas virtuve. Numuros ir TV, drēbju skapis un privāta vannas istaba. Atsevišķos gadījumos privātā vannas istaba ir ārpus numura.

Brokastis nav iekļautas.
no 60 EURBooking.com
Hostel 7 SantiBudžeta ceļotāju iecienīts hostelis kilometra attālumā no vecpilsētas. Hostelī ir restorāns. Piedāvājumā ir gan numuri ar koplietošanas vannas istabu, gan numuri ar privāto vannas istabu, gan arī gultasvietas kopmītnes tipa numurā.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 51 EURBooking.com
Hotel BodoniCeļotāju iecienīta 2 zvaigžņu viesnīca Florences vecpilsētā. Vienkārši iekārtotajos numuros ir TV, gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 89 EURBooking.com
Hotel Nuova ItaliaLaba 2 zvaigžņu viesnīca Florences vecpilsētā. Tradicionāli iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba, TV un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 98 EURBooking.com
Hotel BavariaJauka viesnīca pašā Florences sirdī - tās vecpilsētā. Plašajos numuros ir skaistas, senlaicīgas mēbes. Lētākie numuri ir ar koplietošanas vannas istabu un tualeti. Numuri ir aprīkoti ar ventilatoru.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 77 EURBooking.com
Hotel Mia CaraViesu iecienīta 3 zvaigžņu viesnīca puskilometra attālumā no vecpilsētas. Viesnīcā ir spa. Numuros ir gaisa kondicionētājs, dators, ledusskapis un privāta vannas istaba.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 90 EURBooking.com
Hostel Archi RossiCeļotāju iecienīts hostelis puskilometra attālumā no vecpilsētas. Hosteļa piedāvājumā ir gan gultasvietas kopmītnes tipa numuros, gan atsevišķi numuri ar privāto vannas istabu.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 85 EURBooking.com
Allegro HouseJauka naktsmītne 2 km attālumā no vecpilsētas. Labs variants tiem, kas vēlas ietaupīt. Numuri ir ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis nav iekļautas.
no 39 EURBooking.com
Camping FirenzeBudžeta naktsmītne, kas atrodas 5 km attālumā no Florences vecpilsētas. Labs variants tiem, kas pārvietosies ar automāšīnu. Naktsmītnē ir kafejnīca un divi baseini. Ir pieejami mazāki un lielāki namiņi ar privātu terasi. Namiņos ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 54 EURBooking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Florencē skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PexelsCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *