Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Fēsā, Marokā

Fesa, Maroka

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Fēsa ir vēsturiska pilsēta Marokas ziemeļos. Tūristu vidū zināma arī kā viena no Marokas skaistākajām pilsētām. Ar aptuveni 1 miljonu iedzīvotāju tā ir viena no lielākajām pilsētām Marokā. No Rīgas nav tiešo lidojumu uz Fēsu, taču ar 1 pārsēšanos, piemēram, Londonā tur var nokļūt ar Ryanair, un turp-atpakaļ biļete var maksāt arī zem 100 eiro.

Plānojot ceļojumu uz Fēsu, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Fēsā. Tās nav lētākās viesnīcas Fēsā. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Maroku, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Marokas specifika – viesnīcas cenai bieži vien klāt nāk papildus nodoklis (kas ir mainīgs). Pievērs tam uzmanību, kad veiksi rezervāciju.

Labākās budžeta viesnīcas Fēsā (Fez)

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Ibis Budget FèsViesnīcu tīkla “Ibis Budget” viesnīciņa ārpus pilsētas centra. Tā ir nedārga 2 zvaigžņu viesnīca, kurā ir nelieli, bet tīri un kārtīgi numuri ar gaisa kondicionētāju un privātu vannas istabu.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 22 EUR (+2 EUR nodokļi un papildmaksas)Booking.com
Ibis Moussafir FesJauka 3 zvaigžņu viesnīca pie Fēsas dzelzceļa stacijas, 4 km no Fēsas Medīnas (vecpilsētas). Viesnīcas numuros ir gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba. Viesnīcā ir āra baseins, restorāns un atpūtas stūrītis.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 35 EUR (+2,40 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Riad DiwanLaba naktsmītne Fēsas Medīnā (Fes El Bali). Viesu māja ir iekārtota tradicionālajā marokāņu ēkā - riādā. Viesu rīcībā ir velosipēdi, par kuru izmantošanu nav jāmaksā. Numuri ir greznaji un iekārtoti tradicionālajā stilā. Lētākie numuri ir ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 32 EUR (+4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Dar LalamouneĻoti labs viesu nams Fēsas Medīnā. Numuros ir gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba. Ir pieejamas arī gultasvietas kopmītnes tipa numurā. Viesu namā ir iespējams rezervēt ekskursijas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 23 EUR. (+4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Dar ElinorĻoti laba, ceļotāju iecienīta viesu māja netālu no Fēsas Medīnas. Piedāvājumā ir gan gultasvietas kopmītnes tipa numurā, gan arī atsevišķi numuri. Lētākie numuri ir iekārtoti vienkāršāk.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 32 EUR. (+4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Pension KawtarVienkārša un lēta viesu māja Fēsas Medīnā. Ir pieejami gan atsevišķi numuri, gan gultasvietas kopmītnes tipa numurā. Viesu rīcībā ir terase un koplietošanas atpūtas telpa.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 14 EURBooking.com
Dar BerradaLabs un nedārgs viesu nams Fēsas Medīnā, bet nostāk no tās centrālajām ielām. Vienkārši iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba un gaisa kondicionētājs.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 20 EUR. (+4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Fés Touria PalaceLabs un nedārgs viesu nams Fēsas Medīnā (Fes El Bali). Numuros ir gaisa kondicionētājs. Lētākie numuri ir ar koplietošanas vannas istabu. Ir pieejamas arī gultasvietas kopmītnes tipa numurā.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 20 EUR. (+4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Maison AdamBudžeta ceļotāju iecienīts viesu nams Fēsas Medīnā. Ir pieejami dažāda izmēra numuri ar privātu vai koplietošanas vannas istabu.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 20 EUR. (+4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Dar NejmaLaba naktsmītne Fēsas Medīnā. Viesu māja ir iekārtota tradicionālajā marokāņu ēkā. Skaisti iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba, gaisa kondicionētājs un atpūtas zona. Viesu namā ir iespējams rezervēt ekskursijas.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 27 EUR. (+4 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Fēsā skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PixabayCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *