Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Esuveirā (Essaouira)

Esuveira (Essaouira), Maroka

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Esuveirā (angliski Essaouira) ir skaista, vēsturiska pilsēta Atlantijas okeāna piekrastē, uz ziemeļiem no Agadiras. Pasaulē šī pilsēta ir zināma kā viena no labākajām vietām, kur doties, lai nodarbotos ar vindsērfingu un kaitsērfingu. Citādi – laba vieta eksotiskai, taču krietni relaksētākai atpūtai nekā, piemēram, Marakešā.

Plānojot ceļojumu uz Maroku, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Esuveirā. Tās nav lētākās viesnīcas Esuveirā. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Maroku, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Marokas specifika – viesnīcas cenai bieži vien klāt nāk papildus nodoklis (kas ir mainīgs). Pievērs tam uzmanību, kad veiksi rezervāciju.

Labākās budžeta viesnīcas Esuveirā

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Dar El PacoViesu nams Esuveiras Medīnā, vien dažu minūšu gājiena attālumā no pludmales. Viesu nams ir iekārtots tradicionālā stilā, un katrs numurs ir savādāks. Numuros ir privāta vannas istaba. Viesu rīcībā ir jumta terase.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 35 EUR (+ 3 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Riad Salmiya DuneCeļotāju iecienīta viesu māja Esuveirā, dažu minūšu gājiena attālumā no pludmales. Viesu māja ir ierīkota greznā ēkā. Numuri ir iekārtoti tradicionālā stilā. Tajos ir privāta vannas istaba, kas atsevišķos gadījumos atrodas ārpus numura.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 34 EUR (+ 3 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Riad Ocean MedinaViesu iecienīta naktsmītne, kas ir ierīkota tradicionālā marokāņu ēkā. Naktsmītne atrodas Medīnā, vien dažu minūšu gājiena attālumā no pludmales. Viesu rīcībā ir terase ar zviļņiem. No terases paveras skaists skats uz jūru. Tradicionāli iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 27 EUR (+ 6 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Dar KaramNedārga viesu māja Esuveiras vecpilsētā (Medīnā), dažu minūšu gājiena attālumā no Esuveiras pludmales. Viesu māja atrodas veclaicīgā ēkā. Tradicionāli iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba. Viesu rīcībā ir terase un koplietošanas virtuve.

Brokastis nav pieejamas.
no 18 EURBooking.com
White And BlueBudžeta ceļotāju un bekpekeru iecienīts hostelis vecpilsētā, dažu minūšu gājiena attālumā no pludmales. Piedāvājumā ir gan gultasvietas kopmītnes tipa numurā, gan atsevišķi numuri (ar koplietošanas vannas istabu). Viesu rīcībā ir koplietošanas virtuve.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 18 EURBooking.com
Riad Le Grand LargeJauka, ceļotāju iecienīta viesu māja vecpilsētā, dažu minūšu gājiena attālumā no pludmales. Viesu māja ir ierīkota tradicionālā marokāņu ēkā. Viesu mājas centrā ir gaišs iekšpagalms, ap kuru ir izvietoti numuri. Numuros ir privāta vannas istaba. Viesu rīcībā ir jumta terase.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 24 EUR (+ 3 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Essaouira Youth Hostel & Social TravelBudžeta ceļotāju un bekpekeru iecienīts hostelis, kas ierīkots skaistā tradicionālā ēkā. Hostelis atrodas vecpilsētā, netālu no pludmales. Neskatoties uz to, kas šis ir hostelis, piedāvājumā ir arī gaumīgi iekārtoti atsevišķi numuri. Lētākie numuri ir ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 24 EURBooking.com
Hotel Al ArboussasCeļotāju iecienīta viesnīca, kas atrodas vecpilsētā, netālu no pludmales. Viesu rīcībā ir atpūtas telpa un terase ar ar zviļņiem. Numuros ir privāta vannas istaba.

Brokastis ir iekļautas cenā.
no 28 EUR (+ 3 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Les Matins BleusĻoti laba viesnīca vecpilsētā, netālu no pludmales. Skaistajos, tradicionāli iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba un privāta terase. Viesu rīcībā ir arī jumta terase.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 35 EUR (+ 0.6 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com
Dar LatigeoĻoti laba naktsmītne vecpilsētā, dažu minūšu gājiena attālumā no pludmales. Numuri ir iekārtoti tradicionālā marokāņu stilā ar eiropeiskiem dizaina elementiem. Ir pieejami numuri gan ar privātu, gan ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 32 EUR (+ 3 EUR nodokļi un papildmaksas).Booking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Esuveirā skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbilde: PixabayCCO licence. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *