Skip to content

10 labākās budžeta viesnīcas Boržomi, Gruzijā

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Boržomi ir populārs kalnu kūrorts Gruzijas vidienē, aptuveni pusceļā starp Kutaisi un valsts galvaspilsētu Tbilisi. Un tieši no turienes nāk slavenais minerālūdens, kura zina vai ikviens Latvijā. Neatkarīgi no tā, vai uz Gruziju dosies, ar lidojumu uz Tbilisi vai Kutaisi, Boržomi tev būs vienlīdz pa ceļam abos gadījumos.

Plānojot ceļojumu uz Gruziju, tev noderēs šis raksts, kurā mēs esam apkopojuši 10 labākās budžeta viesnīcas Boržomi. Tās nav lētākās viesnīcas Boržomi. Taču tās ir vienas no labākajām par savu cenu.

Atlasot labākās viesnīcas, mēs esam ņēmuši vērā savu personīgo pieredzi un zināšanas par Gruziju, citu ceļotāju atsauksmes un vidējo vērtējumu populārākajās viesnīcu rezervācijas sistēmās Booking.com un Agoda.com. Tabulā norādītā cena ir par 2 ceļotājiem.

Tā kā cenas pastāvīgi mainās pirms pieņemt lēmumu pārbaudi aktuālo cenu booking.com!

Labākās budžeta viesnīcas Boržomi

NOSAUKUMSFOTOMŪSU KOMENTĀRSCENAPĀRBAUDI CENU, LASI ATSAUKSMES VAI REZERVĒ
Grimis VillaLieliska budžeta naktsmītne Boržomi centrā, 15 minūšu gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas. Piedāvājumā ir lielāki un mazāki numuri ar privātu vannas istabu, ventilatoru un TV.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 17 EURBooking.com
Guest House on ErekleJauka viesu māja Boržomi centrā. Piedāvājumā ir numuri ar privāto vannas istabu un virtuvīti. Katram numuriņam ir privāta ieeja un terase.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 33 EURBooking.com
Nick&David INNCeļotāju iecienīta budžeta viesu māja netālu no Boržomi parka. Ir pieejami gan mazāki, gan lielāki numuri. Numuros ir privāta vannas istaba. Dažos numuros ir arī virtuve.

Brokastis nav pieejamas.
no 17 EURBooking.com
Guest House MetreveliCeļotāju iecienīta budžeta viesu māja dažu minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Numuriņi ir vienkārši, taču kārtīgi. Numuriem ir koplietošanas vannas istaba un tualete, kā arī virtuve.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 17 EURBooking.com
Guest House Green RoseLieliska, nedārga naktsmītne, kas atrodas netālu no avotiem. Piedāvājumā gan lielāki, gan mazāki numuri, kā arī dzīvokļi. Numuri ir ar privāto vannas istabu, kas atrodas ārpus numura.

Brokastis ir pieejamas par atsevišķu samaksu.
no 22 EURBooking.com
Villa LazikaJauka naktsmītne netālu no pilsētas centra. Piedāvājumā ir lielāki un mazāki dzīvokļi ar virtuvi un vannas istabu.

Brokastis nav pieejamas.
no 23 EURBooking.com
Guest House MindiaBudžeta ceļotāju iecienīta naktsmītne netālu no pilsētas centra. Piedāvājumā ir dažāda izmēra numuri ar privātu vannas istabu un virtuvīti.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 13 EURBooking.com
Green HouseJauka viesu māja dažu minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Numuri ir plaši un gaiši. Numuriem ir koplietošanas vannas istaba. Viesiem ir pieejama arī koplietošanas virtuve un atpūtas telpa.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 23 EURBooking.com
Guest House CasaJauka un lēta viesu māja netālu no pilsētas centra. Numuri ir vienkārši, ar koplietošanas vannas istabu.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 13 EURBooking.com
Chicho GuesthouseJauka viesu māja dažu minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Numuros ir privāta vannas istaba. Viesiem ir pieejama koplietošanas virtuve.

Brokastis nav iekļautas cenā.
no 22 EURBooking.com

Joprojām nevari izvēlēties? Visas labākās viesnīcas Boržomi skaties booking.com.

Lai ietaupītu vēl vairāk, rezervējot viesnīcu, izmanto Bonusway! Ar Bonusway tu vari atgūt daļu no iztērētā. Un šo naudu ir iespējams saņemt savā bankas kontā vai Paypal. Reģistrējies Bonusway.lv tagad, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu pēc pirmās rezervācijas.

Titulbildes autors: Andrējs Krūmiņš. Foto izmantots ar autora atļauju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *