Skip to content

Kā izņemt naudu Taizemē bez komisijas maksas?

Pastaigājoties karaļa pils teritorijā - Bangkoka, Taizeme

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Iepriekš jau esam rakstījuši par to, kā labāk rīkoties ar naudu ārzemēs un kā ņemt naudu līdzi ceļojumā.

Dododies 2-3 nedēļu ceļojumā, parasti izdevīgāk būs viens vai otrs – ņemt līdzi skaidro naudu, eiro, un mainīt to pret vietējo valūtu jau esot ārzemēs vai izmantot bankas karti, kas ļauj izņemt naudu no bankomātiem ārzemēs bez komisijas maksas vai ar zemāku komisijas maksu. Drošākais variants – ņemt līdzi skaidro naudu un izmantot bankas karti kā Revolut un N26. Lasi vairāk par Revolut (+ bezmaksas piegāde).

Tomēr, ko darīt, piemēram, ceļojot uz Taizemi, kur naudas izņemšana no bankomāta vienmēr ir ar komisijas maksu (šobrīd, 2018. gadā – 220 Taizemes bāti jeb aptuveni 6 eiro; neatkarīgi no summas)? Arī ar Revolut un N26.

Jo, piekritīsiet taču, ka nav īsti patīkama būt nezināmā vietā ar teiksim 1000 eiro kabatā.

Vai ir iespējams izņemt naudu Taizemē bez komisijas maksas?

Jā, tas ir iespējams. Kaut gan pavisam bez komisijas visdrīzāk nesanāks, taču būtiski lētāk gan būs.

Ir tik vien kā jāiet uz banku (vislabāk Bangkok Bank), ņemot līdzi savu bankas karti un pasi, un jāsaka, ka vēlies izņemt naudu no savas kredītkartes/debetkartes. Bankas darbinieki nokopēs tavu pasi un bankas karti. Un tad tava karte tiks ievietota maksājumu terminālī, gluži kā jebkurā lielveikalā. Brīdi vēlāk saņemsi skaidro naudu, pa tiešo no bankas seifa.

Vienīgās izmaksas – tavas bankas valūtas konvertācijas komisija.

Ja tev ir vairākas bankas kartes, ir vērts salīdzināt, kurai ir mazāka valūtas konvertācijas komisija, jo tā tik un tā būs jāmaksā. Teorētiski ar Revolut un N26 šai komisijai nevajadzētu būt. Praksē – nezinām nevienu, kas būtu veicis šādu naudas izņemšanu Taizemē un kas varētu apstiprināt, kā bija, un vai tas vispār izdevās.

Padoms ceļotājiem no: Kārlis Ceske, Gap Year Latvians

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm, tu veiksi pirkumu vai rezervēsi, piemēram, viesnīcu, mēs iespējams nopelnīsim komisijas naudu. Vari būt drošs, ka mēs iesakām tikai tādus pakalpojumu sniedzējus, kuriem paši uzticamies.

2 thoughts on “Kā izņemt naudu Taizemē bez komisijas maksas?”

  1. Teorētiski ar Revolut un N26 šai komisijai nevajadzētu būt. Praksē – nezinām nevienu, kas būtu veicis šādu naudas izņemšanu Taizemē un kas varētu apstiprināt, kā bija, un vai tas vispār izdevās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *