Ja ir jautājumi, raksti mums e-pastu!
latviesicelo@gmail.com

Japānas vīza: Kā iegūt Japānas vīzu un cik tas maksā?

Noderīgi padomi un ieteikumi latviešu ceļotājiem

Japānas vīza: Kā iegūt Japānas vīzu un cik tas maksā?

Fudzi vulkans Japana - Japanas viza

Dalies ar draugiem!

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm Tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Vari būt drošs, ka mēs iesakām tikai tādus pakalpojumu sniedzējus, kam uzticamies.


Ceļojot uz Japānu, Latvijas pilsoņiem Japānas vīza nav nepieciešama. Atļautais uzturēšanās laiks vienā iebraukšanas reizē – līdz 90 dienām.

Savukārt Latvijas nepilsoņiem ir nepieciešama vīza uz Japānu. Un to ir nepieciešams noformēt pirms brauciena. Vīzu ir iespējams iegūt ar tūrisma aģentūras palīdzību, kā arī Japānas vēstniecībā Latvijā.

Japānas vīza = Zīmogs pasē

Latvijas pilsoņiem ielidojot Japānā, ir tik vien kā jāuzrāda ceļošanai derīga pase – ar derīguma termiņu ne mazāku kā 6 mēneši pēc plānotās atgriešanās. Kā arī jāaizpilda iebraukšanas/izbraukšanas kartīte.

Lidostā pasu kontrolē pasē tiek ielīmēta uzlīme, kas apliecina to, ka tev valstī ir atļauts uzturēties līdz 90 dienām.

Japānā var ierasties arī ar kuģi no Dienvidkorejas.

Atsevišķos gadījumos, ierodoties valstī, var tikt prasīts uzrādīt prombraukšanas biļeti. Tā var būt biļete atpakaļ uz Latviju vai arī biļete uz kādu citu valsti.

Runājot par prombraukšanas biļeti, to var paprasīt arī pirms tam – reģistrējoties lidojumam uz Japānu. Un, ja aviokompānijai rodas aizdomas, tev var arī tikt liegta iespēja iekāpt lidmašīnā.

Viesnīcas un hosteļi:

BOOKING.COM
Istabas, dzīvokļi, villas ārzemēs:

AIRBNB

Dalies ar draugiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *