Skip to content

Kāpēc braukt ar Bolt taksometriem? (+3 EUR atlaide)

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm tu veiksi pirkumu, mēs, iespējams, nopelnīsim komisiju.


Pateicoties tehnoloģijām pārvietoties ar taksometru nu varam vienkāršāk. Paņem savu telefonu. Atver aplikāciju. Brīdi vēlāk taksometrs jau ir ceļā pie tevis. Labākais? Tu jau pirms iekāpšanas mašīnā zini, cik maksās tavs brauciens. Bolt (agrāk Taxify) ir viens no diviem uzņēmumiem, kas Latvijā šobrīd piedāvā šādus ērtus taksometru pakalpojumus. Otrs ir Yandex.Taxi.

Bolt (iepriekš zināms kā Taxify) ir transporta pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā Igaunijā. Kopš 2019. gada sākuma Bolt nu jau ir pieejams 30 valstīs Eiropā, Āfrikā, Rietumāzijā, Austrālijā un Ziemeļamerikā.

Latvijā Bolt ir pieejams Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī.

Lieto kodu PPDDR, un saņemsi 3 EUR atlaidi savam pirmajam braucienam! 

Kijevas vecpilsētas ielas

Brauc ar Bolt bez maksas (vai lētāk)

Iegūsti pirmo braucienu bez maksas, izmantojot Bolt atlaides kodu!

Ja tu vēl nelieto Bolt, ir iespēja saņemt €3 atlaidi pirmajam braucienam ar taksometru. Lieto kodu PPDDR.

Rīgas centrā ar 3 eiro pilnībā pietiks, un brauciens tev būs pilnīgi bezmaksas. Skaties cenu Bolt aplikācijā.

Kā iegūt Bolt 3 EUR atlaidi?

 • Lejupielādē Bolt aplikāciju savā telefonā (meklē Google Play un App Store);
 • Reģistrējies Bolt;
 • Spied uz “Akcijas”, ieraksti kodu PPDDR un saņem €3 atlaidi. Tik vienkārši. Arī mēs saņemsim atlaidi.

Tagad vari norādīt savu atrašanās vietu atrašanās vietu, galamērķi un izsaukt taksometru.

Atlaidi var izmantot arī vēlāk.


Ērtākai Bolt lietošanai iesakām izvēlēties iespēju, ka par braucieniem tiek maksāts ar bankas karti. Lai to aktivizētu, Bolt aplikācijā spied uz “Maksājumi” un ievadi savas bankas kartes datus. Ja vēlies maksāt skaidrā, šai pat sadaļā vari izvēlēties, ka maksāsi ar skaidru naudu.

Kāpēc izmantot Bolt?

Šie ir daži no Bolt plusiem:

 • Tas ir ļoti ērti. Tev nav jāzina kādā tieši adresē tu atrodies. Telefons to saprot automātiski. Tev nav arī vadītājam jāskaidro, uz kurieni tieši tu vēlies doties. To var izvēlēties aplikācijā. Ja nevēlies, tu vari arī vispār necik nerunāt ar vadītāju. Jo arī apmaksa beigās notiek automātiski no tavas bankas kartes (var maksāt arī skaidrā);
 • Tas ir izdevīgi;
 • Tu zini, cik tas maksās. Jau pirms iekāpšanas mašīnā tu zināsi, cik tieši maksās tavs brauciens. Cena tiek parādīta pirms tu apstiprini, ka vēlies izsaukt taksi. Tā kā var paskatīties, cik maksā, piemēram, brauciens uz centru. Un, ja liekas par dārgu, var arī taksometru neizsaukt;
 • Tu vari redzēt apkārtnē esošās pieejamās mašīnas. Tādējādi vari jau uzreiz saprast, būs vai nebūs iespējams te un šobrīd dabūt taksi;
 • Tu vari redzēt, kur atrodas tieši tavs taksometrs. Tu pieprasi taksometru. Brīdi vēlāk tas tev tiek piešķirts. No šī brīža tu vari redzēt, cik tālu no tevis ir vadītājs, un kad viņš ieradīsies. Atkarībā no satiksmes ierašanās laiks var mainīties, taču tu par to visu laiku būsi informēts. Redzēsi arī no kuras tieši puses ierodas tavs auto;
 • Tu vari sekot līdzi maršrutam;
 • Tu vari maksāt internetā. Apmaksa ar Bolt ir ļoti ērta un vienkārša. Ja gribi, var maksāt skaidrā naudā. Taču tāpat ir iespējams aplikācijā pievienot savu bankas karti (var arī vairākas), un maksāt automātiski no kartes.
 • Valodas barjera vairs nav šķērslis. Tas būs īpaši izdevīgi, ja lietosi Bolt vai līdzīgu aplikāciju ārzemēs. Tā kā Bolt viss notiek ar aplikācijas palīdzību, nav nepieciešams vadītājam teikt ne kur tu gaidīsi, ne arī uz kurieni tevi vest. Vadītājs to redz savā Bolt aplikācijā. Daudz kur pasaulē ir pieejams Uber, Āzijā ir populārs Grab. Iesakām abas šīs aplikācijas.

Tāpat Bolt ik pa laikam piedāvā dažādas akcijas, kad braukšana ir vēl izdevīgāka.

Ir lētāki un ir dārgāki taksometri.

Ir pieejamas arī mašīnas ar bērnu sēdeklīti (dārgāks pakalpojums).

Kopš 2019. gada jūnija Bolt Rīgā piedāvā arī elektrisko skūteru īri.

Vēlies izmēģināt Bolt?

Ej uz Google Play / App Store. Ielādē Bolt. Reģistrējies. Izvēlnē “Akcijas” ievadi kodu PPDDR.

Un aiziet! Lai labi braucieni!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *