Ja ir jautājumi, raksti mums e-pastu!
latviesicelo@gmail.com

Atgūsti daļu no iztērētās naudas ar Bonusway (ne tikai ceļojumos)

Noderīgi padomi un ieteikumi latviešu ceļotājiem

Atgūsti daļu no iztērētās naudas ar Bonusway (ne tikai ceļojumos)

Baseins Bali - Lieto Bonusway lai ietaupītu

Dalies ar draugiem!

Šajā lapā ir atsauces uz mūsu sadarbības partneriem. Ja pēc nospiešanas uz kādas no saitēm Tu veiksi pirkumu, mēs iespējams nopelnīsim komisiju. Vari būt drošs, ka mēs iesakām tikai tādus pakalpojumu sniedzējus, kam uzticamies.


Ja esi viens no tiem, kas kaut cik regulāri iepērkas internetā, rezervē viesnīcas un pērk aviobiļetes internetā, tad Bonusway ir domāts tieši tev. Vienkāršiem vārdiem sakot – Bonusway ir serviss, kas ļauj ikvienam atgūt noteiktu daļu no iztērētās summas. Tu iepērcies tā kā parasti un saņem atpakaļ daļu no iztērētā. Izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība? Bet ir tieši tā.

Iespējams, ka Bonusway vārds tev jau ir dzirdēts. Latvijā šis pakalpojums ir pieejams kopš 2017. gada vasaras, bet Skandināvijas valstīs to šobrīd izmanto miljoni.

Bonusway nav vienīgais šāda veida pakalpojuma sniedzējs. Jau vairākus gadus pasaulē arvien populārākas kļūst dažādas interneta pirkumu atlīdzību vietnes (“cash back” servisi), kas ļauj atgūt daļu internetā iztērētās naudas.

Kāpēc lietot Bonusway

Tāpēc, ka tas ir vienkārši. Daži papildus klikšķi, kas aizņem mazāk nekā 1 minūti, un tu vari saņemt atpakaļ daļu no iztērētā.

Liksies jau reizēm, protams, ka tas ir lieks čakars pirms pirkuma atcerēties – atvērt Bonusway – nospiest uz veikala bildes – un tikai tad pirkt. Bet saņemt atpakaļ tos kaut vai 10 vai 20 eiro ir patīkami.

Pamēģini! Ir tā vērts.

Kā darbojas Bonusway

Kā darbojas Bonusway

Kā lietot Bonusway

Reģistrējies. Atrodi savu veikalu. Spied virsū. Iepērcies kā parasti. Pēc laika saņem naudu. Tieši tik vienkārši.

Pirms reģistrēties vienīgi apskaties Bonusway veikalu katalogu. Lai saprastu, vai starp Bonusway partneriem ir veikali, kuros tu iepērcies. Ja nav vai ir tikai pāris, paskaties vai ir veikali, kas tev varētu interesēt.

Kāpēc tas ir svarīgi? Ar Bonusway palīdzību naudu ir iespējams atgūt tikai par pirkumiem, kas ir veikti konkrētos veikalos. Šobrīd, 2019. gadā, Bonusway sadarbojas ar vairāk nekā 200 veikaliem. Starp tiem ir daudzi populāri ārzemju interneta veikali, ir tādas ceļotāju vidū populāras lapas kā Booking.com un Agoda, ir arī daži Latvijas interneta veikali, piemēram, Xnet.

Ir gan apģērba veikali, gan elektronikas veikali. Ir gan Ebay, gan ASOS un arī AliExpress.

Un ir arī ceļotājiem noderīgie Booking.com, Hotels.com, RentalCars.com, Lonely Planet utt.

Te ir daži no populārākajiem.

Veikali Bonusway platformā

Daži no populārākajiem veikaliem Bonusway katalogā

Pa soļiem

Reģistrējies tagad, izmantojot šo linku, un saņemsi papildus 3 EUR bonusu. Bonuss tiks pieskaitīts pēc pirmā veiktā pirkuma.

  1. Reģistrējies Bonusway https://www.bonusway.lv/latviesi-celo;
  2. Atrodi veikalu. Katalogā Bonusway mājaslapā atrodi savu iecienīto veikalu (ASOS, Ebay, Booking, Agoda, …);
  3. Klikšķini uz veikala nosaukuma. Iepērcies tā kā parasti;
  4. Saņem apstiprinājumu. 5 dienu laikā pēc pirkuma tavā Bonusway kontā parādīsies nopelnītais bonuss. Sākumā tā statuss būs – gaidošs – un tikmēr to nevarēs izņemt;
  5. Saņem bonusu. Aptuveni 2-3 mēnešu laikā bonusa statuss nomainīsies uz – apstiprināts – un to varēs izņemt;
  6. Pārskaiti naudu uz savu kontu. Līdz ko summa ir vismaz 10 EUR, tu vari to pārskaitīt uz savu bankas kontu vai Paypal.

Es pats regulāri lietoju Bonusway ar Agoda. Ieeju Bonusway. Nospiežu uz Agoda. Atveras Agoda mājas lapa. Rezervēju viesnīcas Agoda tā kā parasti. Un ir bijis arī tā, ka mazāk nekā 10 minūšu laikā savā Bonusway jau redzu nopelnīto naudu. Lietojot Agoda, tāpat kā citas viesnīcu rezervēšanas sistēma, bonuss parasti ir izņemams tikai pēc tam, kad tu jau esi bijis viesnīcā un esi aizbraucis prom.

Labākais ir tas, ka citādi viss ir kā parasti. Un, ja, piemēram, Agoda tev piešķir atlaidi vai bonusu, tu saņem arī to. Un beigās vēl bonusu no Bonusway.

Viesnīca Marakešā, Marokā

Biežāk uzdotie jautājumi par Bonusway

1. Cik liels ir bonuss?

Katram veikalam bonuss atšķiras.

Ar dažiem veikaliem bonuss ir lielāks, ar citiem – mazāks. Piemēram, rezervējot viesnīcu Booking, šādi tu vari saņemt atpakaļ 4% no iztērētā. Bet, iepērkoties ASOS, tu dabūsi atpakaļ 6% no summas, Ebay – 5%, AliExpress – 4% utt.

Bonuss mainās.

2. Kā tas ir iespējams?

Viss ir ļoti vienkārši.

Bonusway sadarbojas ar šiem veikaliem. Un šie veikali maksā Bonusway par piesaistītajiem klientiem. Vienu daļu no šīs naudas viņi patur sev, otru daļu izmaksā tev.

Tas tā ir iespējams tāpēc, ka gandrīz katrai lielai kompānijai, tai skaitā interneta veikaliem, ir sava “affiliate” programmas, kas ļauj citiem, piesaistot pircējus, saņemt noteiktu komisiju par katru pirkumu, ko veic šie klienti. Piemēram, ja Bonusway.lv saņem 8% no summas, ko tu kā lietotājs esi iztērējis pirkumam internetā, pusi no šīs komisijas viņi (Bonusway) samaksā tev.

3. Es neesmu saņēmis bonusu no Bonusway. Kāpēc?

Ir gadījumi, kad tas tā notiek AdBlock dēļ.

Ja tu lieto Adblock, drošībai izslēdz to konkrētajam interneta veikalam, kurā plāno veikt pirkumu. Lai bonuss tiktu piefiksēts un tu to varētu saņemt.

Vēl ir iespējams, ka tev jāiztīra interneta pārlūka vēsture, jo iespējams tajā ir saglabātas sīkdatnes, kas traucē Bonusway darbību.

Lai nejauši nepārslēgtos uz kaut ko citu, iepirkšanās laikā labāk aizvērt citas interneta lapas.

Vislabāk lieto interneta pārlūku nevis internta veikalu aplikācijas.

Reģistrējies Bonusway un saņem papildus 3 EUR bonusu (un ne tikai)

Ja tu vēl nelieto Bonusway – spied te, reģistrējies un saņem 3 EUR bonusu uzreiz pēc pirmā veiktā pirkuma.

Viesnīcas un hosteļi:

BOOKING.COM
Istabas, dzīvokļi, villas ārzemēs:

AIRBNB

Dalies ar draugiem!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *