+37122817228
latviesicelo@gmail.com

Bezmaksas ceļojumu konsultācijas

Noderīgi padomi un ieteikumi latviešu ceļotājiem

Lai palīdzētu tev labāk sagatavoties tavam nākamajam ceļojumam, mēs piedāvājam arī bezmaksas ceļojumu konsultācijas. Sūti mums savus jautājumus, un mēs tev atbildēsim 2-3 dienu laikā.

Raksti arī tad, ja jautājumi varbūt liekas muļķīgi vai savādi (ja nu tā liekas). Par to noteikti nav jāuztraucas.

Ja tev ir vispārīgi jautājumi par ceļošanu – kurp doties, ko redzēt un ko noteikti vajag nogaršot tajā vai citā valstī – ļoti iespējams, ka vislabāk būs jautāt mūsu Facebook grupā “Latvieši Ceļo”, kur bez mums ir vēl tūkstoši citu pieredzējušu latviešu ceļotāju.

Tomēr, ja tas ir kaut kas personisks vai arī gribi zināt tieši mūsu viedokli par konkrēto tēmu vai vietu – droši raksti mums!

Ja gribi zināt, kādas interneta vietnes ceļotājiem un kādas bezmaksas ceļošanas aplikācijas mēs izmantojam un ko iesakām arī citiem, skaties mūsu veidoto apkopojumu – 50 ceļotājiem noderīgas interneta vietnes un aplikācijas!

Bezmaksas ceļojuma plāns

Ja esi nolēmis doties uz kādu no tālāk pieminētajām valstīm/vietām, varam palīdzēt un sagatavot arī vienkāršu ceļojuma plānu:

– Taizeme,

– Malaizija,

– Singapūra,

– Indonēzija (Javas sala un Bali sala),

– Kambodža,

– Nepāla,

– Indija,

– Honkonga,

– Fuerteventura (Kanāriju salas, Spānija),

– Spānija (tieši Santjago ceļš),

– Krievija.

Ieteiksim gan ko apskatīt, gan arī kur palikt un ko nogaršot. Tāpat arī palīdzēsim saprast, cik tieši daudz laika būs vajadzīgs, kur noteikti aizbraukt un ko var arī izlaist, cik daudz laika pavadīt vienā un cik citā vietā. Padalīsimies savā pieredzē, ar kādām izmaksām ir jārēķinās, un no kā labāk izvairīties.

Ja gribi, lai sagatavojam tev bezmaksas ceļojuma plānu, laukā “Tēma” raksti valsts nosaukumu un vēstulē noteikti norādi tik daudz informāciju, cik tu jau zini. Piemēram, kad ir plānots doties ceļojumā un uz cik ilgu laiku. Noteikti norādi arī to, kāda veida ceļotājs tu esi un ko sagaidi no plānotā ceļojuma (mierīga atpūta, ballīties, piedzīvojumi, 4 un 5 zvaignžņu viesnīcas, ceļošana pēc iespējas lētāk).

Bezmaksas ceļojumu konsultācijas – Jautā šeit:

Nosūtot mums vēstuli, tu piekrīti, ka mēs saņemsim un saglabāsim informāciju par tevi (šajā gadījumā: tavu vārdu, epasta adresi un ziņas saturu).

SVARĪGI! Mēs neesam tūrisma aģentūra. Mēs nepārdodam ceļojumus un nevaram arī veikt aviobiļešu vai viesnīcu rezervāciju tavā vietā. Taču, ja tev vajag, piemēram, tik vien kā palīdzību saprast, kā to izdarīt – raksti!